Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Vajina Nasıl Yalanmalı Nasıl Vajina Dudaklarını Okşayıp Partnerimi Zevkten Delirtirim ?

Vajina Dudakları Nasıl Yalanmalı Nasıl Okşanmalı Partnerimi Zevkten Delirtirim ? Hakkında Bilgi

Vajina bildiğimiz gibi kadınların en hassas bölgelesi olduğu gibi en özel de yeridir. Yapılan araştırmalarda olsun porno filmlerdeki bayanlar kadar her bir durumda kadınlar vajinalarının yalanmasından okşanmasından hoşlanırlar. Ayrıca kadının vajinasının yalanıp okşanmasında kadının aldığı haz en çok burada olcaktır ve hatta zekten çığlık dahi atacaktır.

Erkeklerde bu özel bölgeye gereken önemi vermesi hangi bayan olursa olsun çok hoşlarına gitmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Sulu bir vajina ideal seks için en önemli unsurdur. Yeterince erkekler kadınları sekste çıldırmak delirtmek gibi aşırı zevk vermekten ve kendilerini tatmin etmekten hoşlanacaklardır. Fakat çok fazla vajinayı dilleriyle kadın vajinasını sulandırmayı istemezler ve bir an önce vajianaya penisleri girsin isterler. Bu konuda biraz bencil davranıyor erkekler.

Oysa doğru şekilde ve uzun süre vajinayının dudaklarını ve vajinanın iç kısmını dillemeleri kadınları zevkten adeta dört köşe yapar. Kadın vajinası yalanırken müthiş bir haz zevkten titreme ve zevkten kasılıma, diğer bir yandan bitsin artık diyorsun bir yandan hiç bitmesini istemiyorsun. Böylece ilişki den daha çok zevk verir. Kadın boşaldıktan  kuş gibi hafif hissediyor.

Aslında burada her iki tarafında seks yapmanın gerçekten zevk doruklarına ulaştıran seksin zirvesi sayılabilir. Seks pozisyonu olarak 69 olrak adlandırılan erkeğin kadının vajinasını yalaması ,vajinayı emmesi diğer yandanda kadın erkeğin penisini ağzına alıp oral seks seksin tavan yaptığı nokta olarak söylenebilir.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  30.01.2019 tarihinden beri 1267 defa okundu.
Taglar:    vagina yalama    klitoris nasıl yalanmalı    vajina emme    am yalama    vajina dudağı    vajina dilleme    am nasıl yalanır    vajina dudağı yalama    sarkık vajina yalama    vajina yalamak    vajinanın için yalama    vajina okşama    vajina deliği yalama ve okşama