Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Kadın Vajinası Kaç Çeşittir ? Vajinası Olan Herkesin Bilmesi Gerekenler

Vajiana ve Vajinalar Hakkında En Çok Merak Edilenler Kaç Çeşit Vajina Vardır? Değişik Vajina Şekilleri Hakkında Bilgi

Kadın cinsel organına bilimsel olarak verilen addır vajina. Halk dlinde genellikle vajina kelimesi kullanılmaz. Onun yerine farklı terimler yöreden yöreye değişkenlik gösterebilir. Vajina teknik olarak vucudun içinde kalıyor bizim gördüğümüz kısmı adı vulva olarak adlandırılır. Kısaca vajina için kullanılan terimler, barbiee vajina puf vajina,perde vajina,lale vajina, at nalı şeklinde vajina en popiler olanlarıdır.

Her insanın nasıl ki gözü burnu boyu gibi bir çok fiziki özellikleri yani dış görününüşü birbirlerinden faklılığı ilk bakışta görürüz. Bu durum  herkese özgüyse,vajina görünümü ve yapısı da kişilerde birtakım farklılıkaları buluanabilir şekil itibarıyla.

Bazı kadınların klitoris denilen kısmı büyük iken bazı kadınların ise daha küçük olabilieceği gibi vajina içindeki iç dudakları kısmı dışa açık olabilir iken,bazı bayanların vajina dudakları kapalı ve klitorisi küçük  olabilir.

Tüm fiziki özelliklerimizde farklılık gösterdiği gibi diğer özelliklerimizi belirleyen en önemli etken bildiğiniz gibi genetik yapı etkiler vajina şeklide haliyele genetik olarak değişkendir. Genetik yapının yanında ilave olarak doğum yapmak,cinsel hayat düzenli ve haftada ortalama üç veya daha fazla seks yapan ve bu açıdan aktif olanlar ve kadınların mastürbasyon aşırı yapması yaşam tarzı alışkanlıkları hızlı kilo alıp verme spor yapma gibi etkenler vajina şeklinin değişmesinde etkileyabilir. Diğer önemli bir nokta ise yaş ilerledikçe bedenizdeki değişimler tüm vucudumuzu etkileyebilir.

 

Doğumdan yaptıktan sonra ve vajina genişlemesi kalıcı olur mu?
Bir kadının vajina şeklinin değişmesinde en öenli etken doğum yapan kadının vajinası daha geniştir. Tabi kişinin kaç kez doğum yapmasıylada bu oran değişkenlik gösterebilir. Kadın vajinası esneme kabiliyeti sayesinde hem doğumda hem de cinsel ilişki esnasında  genişleyebilme özelliğinde olup vajina esnek kaslardan oluştur.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  06.12.2015 tarihinden beri 6058 defa okundu.
Taglar:    vajina şekilleri    am şekilleri    değişik am şekilleri    am çeşit    kadın bülüğü    kadın klitoris    kaç çeşit am var    kıllı am    vajina örnekleri    genişlemiş am    armutvajina    en güzel amcık    kapaklı amcuk