Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

0

Vajiana ve Vajinalar Hakkında En Çok Merak Edilenler Kaç Çeşit Vajina Vardır?

Vajiana ve Vajinalar Hakkında En Çok Merak Edilenler Kaç Çeşit Vajina Vardır? Değişik Vajina Şekilleri Hakkında Bilgi

Her insanın nasıl ki gözü burnu boyu ve diğer fiziki özellikleri birbirlerinden faklı olduğunu düşünürsek  herkese özgüyse,vajina görünümü ve yapısı da kişiye özeldir.

Bazı kadınların klitoris kısmı büyük iken bazı kadınların vajina içindeki iç dudakları kısmı dışa açık olabilir iken,bazı kadınların vajina dudakları kapalı ve klitorisi küçük  olabilir.

Tüm fiziki ve diğer özelliklerimizi belirleyen en önemli etken genetik yapı alabileceği gibi vajina şeklide haliyele genetik olarak değişkendir. Genetik yapınınnyanında ilaveten doğum yapmak,cinsel hayatta çok sık seks yapan bu açıdan aktif olanlar ve kadınların mastürbasyon aşırı yapması yaşam tarzı alışkanlıkları hızlı kilo alıp verme spor yapma gibi etkenler vajina şeklinin değişmesinde etkilidir. Diğer önemli bir nokta ise yaş faktörüde önemlidir.

 

Doğumdan sonra ve vajina genişlemesi kalıcı mıdır?
Bir kadının vajina şeklinin değişmesinde en öenli etken doğum yapan kadının vajinası daha geniştir. Tabi kişinin kaç kez doğum yapmasıylada bu oran değişkenlik gösterebilir. Kadın vajinası esneme kabiliyeti sayesinde hem doğumda hem de cinsel ilişki esnasında  genişleyebilme özelliğinde olup vajina esnek kaslardan oluştur.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  06.12.2015 tarihinden beri 5341 defa okundu.
Taglar:    vajina şekilleri    am şekilleri    değişik am şekilleri    kadın bülüğü    kadın klitoris    kaç çeşit am vardır    genişlemiş am    armut şekilinde vajina    en güzel amcık    kapaklı amcuk