Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Telefonla Aranarak Kargonuz Olduğu ve Almanız Gerektiği Söylenen Sahte Cinsel Setler

Telefonla Aranarak Kagonuz Olduğu ve Almanız Gerektiği Söylenen Sahte Cinsel Setler

Telefonunuz çaldı açtınız karşıdaki ses size en yakın kargo şubesinde size ait bir kargonuz olduğunu söylüyor. Gidip 29 lira ödeyip kargoyu teslim aldıp oda ne içinden cinsel set çıktı. İyide siz böyle bir sipariş vermediniz ki nerden çıktı bu şimdi ? Kullandınız hiç bir işe yaramadı yani üstüne üstlük sizde kazıklandınız kandırıldınız. Sonra paranızı almak için gönderenin peşine düştünüz. İnternet derya deniz ara ara bir sonuç yok. Gitti paranız malesef sizin yapacağınız bişi yokartık bu saatten sonra.

İyide burada bir gariplik yokmu ? Kargo istemediyseniz niye aptal gibi gidip aldınız ?  Kabahat sizdemi o sahtekar firmadamı. Üstelik birde internetten hiç bilmediğiniz ilgili alakası olmayan firmaları arayıp sizden bir kargo gelmiş gittim aldım hiç bi işe yaramıyor iade edecem demenizde katmerli bir sorumsuzluk örneği. İnterntte ciddi ciddi ürün satan hiç alakası olmayan bir firmaya hesap sormaya çalışmak yerine kabahati kendinizde aramanız gerek biraz !

Geldik yazının sonuna bir kargonuz var diyorlarsa ve hiç bişi şipariş etmediyseniz gidip asla teslim almayın. Merak ettim aldım diyenler var. Hani bir söz vardır tabi diyeceğim yumuşatılmış versiyonu, insanın başına ne gelirse ya meraktan ya meraktan gelirmiş.

Ayıca hiç bir firma almadığınız bir kargo için sizi dava edemez. Sizden para talep edemez. Hukuki bir boyutu yoktur. İnanıpta avukatım savcıyım diyenlere kanmayın kimseye para göndermeyin.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  10.04.2015 tarihinden beri 8513 defa okundu.
Taglar:    cinsel set    19 tl    29 tl    medikal    grup    telefonla arama