Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Sürtünme Yoluyla Hamile Kalinirmi, Kıyafetle Sürtünme ile Hamile Kalınır Mı

Sürtünme Yoluyla Hamile Kalinirmi, Kıyafetle Sürtünme ile Hamile Kalınır Mı Konusu ile İlgili Bilgi.

Kadında gebeliğin oluşabilmesi için yumurtanın sağlıklı bir spermle birleşmesi sonucu oluşur. Genital organların dışarıdan temas ve sürtünme yoluyla yada dışarıya boşalma yöntemiylede olsa çok düşük ihtimal de olsa kadın hamile kalabilir.

Özellikle flört edenlerin sıkça başvurdığu yada nişanlı veya sözlü çiflerin istenmeyen hamilelik ve kızlık zarının zarar görmemesi ve bakirelik ve bakirliğin devamı için yapılan bir fantazi türüdür. Son dönemde internette aranan şu cümle özellikle merak konusudur. -Sevgilimle üzerimizde iç çamaşırlarımız varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık, O kaygılanıyor, hamile kalma ihtimali nedir? Çamaşırlardan sperm hücreleri geçer mi?- gibisinden soruları sıkça duyarız.

Erkek cinsel organı olan penis kadının  vagina  içine girmeden dışarıdan sürtünme ile temas olması şeklidir.Tam bir birleşme olmadığı için ve penisin vagina içine girmediğinden  ilişki sırasında , dışarıya boşalarak spermin  vagina ağzı ile teması ile gebelik olabilmektedir.Yukarıda bahsedilen durum gerçekleşmediği için gebelik gerçekleşmesi milyonda bir ihtimaldir. Sürtünerek ilişki yaşayan bayanların ve erkeklerin hemen hepsi bakire ve genç yaşta olduğu için olası bir gebelik ihtimalinden de son derece korkarlar.

Bayanlarda bir de adet günü gelmiş ve regl olunmamışsa olayın vehameti gittikçe stese girer korku katlanarak artar.Birde üzerinden 15 gün gibi bi süre geçerse bu durumda çiftler birbirlerini suçlamaya başlarlar. Sürtünmeyle gebelik riski bulunmaktadır.Tabi spermler vajina içine rahime ulaşırsa zevk suyu bunun dışındadır.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  11.07.2015 tarihinden beri 8096 defa okundu.
Taglar:    sürtünme hamile kalma    kıyafetle hamilelik    kızlık bozulmadan sürtünme    yüzeysel ilişki    bakire hamile    sürtünmeyle gebe    sürtünmeyle hamile    sürtüşme