Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

0

Sizinkisi Kaç Santim ? Penis Boyunu Büyütme ve İşlevi

Sizinkisi Kaç Santim ? Penis Boyunu Büyütme ve İşlevi ile İlgili Genel Bilgiler

Dünya da olduğu gibi ülkemizde erkeklerin de eskiden gizliden gizliye ufak penis boyu problemi o kadar konuşulan ve üzerinde tartışılan hatta üzerinde bilimsel araştırmaların pek ilgisini çekmezdi.Ama son yıllarda penis büyütücü haplar, penis büyütme ameliyat tekniklerinin gibi üzerine gidilen ve merak edilen problemin çözülmesi için son yıllarda gelişmesiyle daha cesur ve kararlı yaklaşılmaya başlanmıştır. Her ne kadar önemli olan boyutu değil, işlevi daha önemli ifade edilmesi de kendimize güven gelmesi ve ayrıca tamamen doğal egzersiz hareketleri ile kısa zamanda sonuç alınabilirsiniz.

Her erkek penisinin büyük olmasını, her kadında partnerinin penisinin büyük olmasını ve işlevinin de seks sırasında çok ister.özgüveninin artması ve doyumsuz bir birliktelik için önemli olan Penis boyunun ve kalınlığının ve iş yapması kadınların ve erkeler için çok önemlidir.Erkeklerde penis boyutu ve işlevi ne kadar önemlidir değil mi ?

Özellikle boyutu varsayımlara göre penisi küçük erkeklerde özgüven sorunu olduğunu ortaya koyan birçok araştırmalar mevcuttur.Çoğu kadın ve erkek için  penis boyunu abartıyor ve tek kıstasmış gibi abartılıyor.

Aslında penisin girdiği yer fazla derin değil zaten kadın vagina boyu 11 santim ve bu yeterlidir aslında.Güzel sevişme yeterli. Penisin büyük olması kimi zaman bayan için acı vericidir ilişki sırasında. Fakat merakmızı yine de büyük penis konusunda yenemiyoruz.Uzmanlar göre boy ve kalınlığın hiç bir önemi yok. Önemli olan beni sevişme sırasında mutlu etmesi ve erken boşalma probleminin olmaması yeterlidir.Ortalama bir penisin 18 cm uzunlukta olması gerektiğini aşikar ama sakın benimki bundan küçük diyerek telaşa kapılmayın. Unutmayın ki büyük ve kalın bir penisi sahip olup ta hiçbir numarası olmayan erkekler de var unutmayınız!

En büyük penise sahip bazı ırklar vardır onlarınki doğal ve bizim penisimizin yaptığı iş aynı sevişmek ve belkide tercihe kalmış ama bebek dünyaya getirmek özetle sperm üretim ve yeni nesiller için çalışmak.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  31.07.2015 tarihinden beri 7542 defa okundu.
Taglar:    penis büyütücü    penis büyütme    penis kalınlaştırma    penis boyu    büyütücü hap    büyütme ameliyatı