Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Sex Shoptan Aldığı Şişme Bebek Bakire Çıkmayınca Ne Oldu ?

Sex Shoptan Aldığı Şişme Bebek Bakire Çıkmayınca Ne Yaptı Hakkında Bilgi

Gün geçmiyorki ilginç durumlar yaşanmasın !Bir tüketici satın almış olduğu realistik bebeği kullandıktan sonra bu durumu farketmiştir. Realistik cinsel oyuncak olan bu bebeğe yerleştirilen bir miktar boya bulunmamaıştır.

Birçok kişide bulunan daha çok seks shoplarda satılan çeşitli fiyatlarda ve kullanılan malzemeye göre farkllılık gösteren realistik bir ürün olan şişme bebek olarak adlandırılan daha çok erkeklerin rağbet gösterdiği ürünlerden birisidir.

Bunların esmer sarışın bir çok farklı tipi şekli mevcuttur. Şimdi bu yazımızda çok enteresan bir olayı sizlere meydana gelmiş bu olay şu şekilde cereyan etmiş.

Yurtdışındaki bir tüketicinin biri aldığı bir şişme bebeğin sipariş vermiş. Vermeden önce bu bebeğin bakire olmasını talep etmiş. Bir kaç gün sonra kargosu eline ulaşan adam şişme bebeğin ilk kullanımda bakire olmadığını idda etmiş ve satın aldığı şirkete dava açmış

Bu tarzdaki şişme bebeklerin meraklıları için 90 lı yıllarda özel yapım lateks tenli şişme bebeklerin bakire olanları piyasaya çıkmıştı. Bunların  şişme bebeğin vajinasına yerleştirilen bir ince boyalı kırmızı renkli, elastiki zar, ilk ilişkiden sonra kan gelmesi oluyor. Bu yapay kızlık zarı yerleştiriliyor. Tabi bu durumda istediği ürün gelmeyen tüketici kandırıldığını düşünüyormuş.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  23.09.2015 tarihinden beri 4709 defa okundu.
Taglar:    kızlık zarı    sex shop    şişme bebek    şişme kadın    şişirme kadın    bakire şişme bebek    şişme bebek seks    realistik seks    şişme bebeği sikme