Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

0

Sex Shoptan Aldığı Şişme Bebek Bakire Çıkmadı

Sex Shoptan Aldığı Şişme Bebek Bakire Çıkmayınca Ne Yaptı Hakkında Bilgi

Birçok kişide bulunan daha çok seks shoplarda satılan çeşitli fiyatlarda ve kullanılan malzemeye göre farkllılık gösteren realistik bir ürün olan şişme bebek olarak adlandırılan daha çok erkeklerin rağbet gösterdiği ürünlerden birisidir.

Bunların esmer sarışın bir çok farklı tipi şekli mevcuttur. Şimdi bu yazımızda çok enteresan bir olayı sizlere meydana gelmiş bu olay şu şekilde cereyan etmiş.

Yurtdışındaki bir tüketicinin biri aldığı bir şişme bebeğin sipariş vermiş. Vermeden önce bu bebeğin bakire olmasını talep etmiş. Bir kaç gün sonra kargosu eline ulaşan adam şişme bebeğin ilk kullanımda bakire olmadığını idda etmiş ve satın aldığı şirkete dava açmış

Bu tarzdaki şişme bebeklerin meraklıları için 90 lı yıllarda özel yapım lateks tenli şişme bebeklerin bakire olanları piyasaya çıkmıştı. Bunların  şişme bebeğin vajinasına yerleştirilen bir ince boyalı kırmızı renkli, elastiki zar, ilk ilişkiden sonra kan gelmesi oluyor. Bu yapay kızlık zarı yerleştiriliyor. Tabi bu durumda istediği ürün gelmeyen tüketici kandırıldığını düşünüyormuş.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  23.09.2015 tarihinden beri 4356 defa okundu.
Taglar:    kızlık zarı    sex shop    şişme bebek    şişme kadın    şişme kadın nasıl kullanılır    şişme bebek nasıl kullanılır    şişme bebeğin özellikleri seks shop şişme bebek