Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Sertleşmeme Sorunu Tedavisi Yolları

Sertleşmeme, Sertleşmeme Sorunu Tedavisi, Sertleşmeme Sorunu Çözümü, Sertleşmeme Nedenleri, Sertleşmeme Tedavi, Sertleşmeme Nedir Konusu ile İlgili Bilgi

Sertleşmeme sorunu her yaş grubu erkeklerde sıkça olan bir durumdur. Hemen hemen seks yapan her erkeğin başına gelmesiyle karşılamıştır. Çoğunlukla bir tedavi gerekmeden çözülebilir. Eğer cinsel ilişkiye girerken sürekli sertleşmeme sorunu sık sık yaşıyorsanız, tedavi görmeniz gerekebilir. Sertleşmeme sorunu tedavi edilmediği takdirde kişinin kendine olan öz güvenini ve partneriyle olan ilişkisini zedeleyabilir.

Erektil Disfonksiyon olarak da bilinen sertleşme sorunları, milyonlarca erkeği etkiliyor. 40 yaşın üzerindeki her 3 erkekten ikisi sertleşmeyi sağlama ya da sürdürmede bazı sorunlar yaşıyor ve bu erkeklerin çoğunda sorun en azından zaman zaman görülüyor. Psikolojik nedenlerin yanında sertleşme sorununun her zaman fiziksel bir nedeni bulunuyor. Çok sık görülen bu sorundan tıbbi müdahale ile kurtulmak mümkün.

Eskiden sertleşmeme sorunlarının temeli erkeğin psikolojisine bağlanılıyordu.  Genelde erkeklere kafayı takma, rahat ol, her şey beyinde bitiyor gibi akıllar veriliyordu. Fakat doktorlar artık bu sorunun fizyolojik nedenleri olduğuna da inanıyor. Sorunun fizyolojik olup olmadığını anlamak için akşamları ereksiyon olup olmadığınıza bakmanız gereklidir. Normalde erkekler bir gecede 3-5 defa ereksiyon olurlar. Her ereksiyon da 30 dakikaya kadar sürebilmektedir. Eğer gece sertleşme problemi çekiyorsanız doktora bunu söylemeniz gereklidir. Sabahları sertleşme oluyorsa fiziksel bir sıkıntı yok demektir.

Sertleşmeme sorunu erkeklerin libidosunu etkileyen bir problem değildir. Erken boşalma iktidarsızlığın belirtisi değildir. Sorunun temelinde partner ile olan ilişki vardır ve bir aile psikoloğuna görünmek gerekebilir. Kısırlık da ayrıca iktidarsızlıkla ilişkili bir sorun değildir. Kısır olan erkekler de genelde sertleşmeme gibi bir durum söz konusu değildir. Bu konuların özellikle altını çiziyoruz.

sertleşmeme sorunu çözümü

Tedavi için sitemizde Ereksiyon Sertleşme Kategorisi yada Mazerete Son Kategorisi altındaki bazı ürünlerden alıp kullanarak fayada görebilir ve bu sorundan kurtulailbirsiniz.

Sertleşmeme Nedenleri

Ereksiyon beyin, hormonlar, sinirler ve kan damarlarıyla ile ilişkili bir olaydır. Bunları etkileyen bir ya da birden çok faktör sertleşmemeye yol açar.  Neden olan faktörler:

    Diyabet, yüksek tansiyon, kalp ve tiroit problemleri, depresyon ve sinir sistemi hastalıkları.
    İlaçlar, yüksek tansiyon ilaçları, kalp ilaçları, ülser ilaçları, uyku ve anti-depresanlar.
    Prostat ameliyatı sonrasında sinirlerin zedelenmesi
    Nikotin, alkol ve kokain kullanımı
    Çiftler arasındaki iletişim sorunu
    Sürekli kötüyü düşünme
    Omuriliğin zedelenmesi
    Stres, korku, anksiyete veya sinirli olmak.

Sertleşmeme yaşlandıkça daha fazla oluşan bir sorundur. Ama her yaştan erkeğin başına gelebilir. Fizyolojik nedenleri yaşlılıkla daha ilişkilidir. Duygusal nedenleri de genç erkeklerde daha sık görünür. Düşük testosteron seviyeleri de sertleşmeme sorununa yol açabilir ve libidoyu düşürebilir.

Sertleşme sorunu, yeterli bir cinsel performans için gerekli ereksiyonu penis sertleşmesini başlatamama, sağlayamama veya sürdürememe durumudur. Sertleşme sorunu her ne kadar yaşın ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkan bir hastalık olarak görülse de gençlerde de görülebiliyor. Pek çok nedeni ve tedavi yöntemi bulunan sertleşme sorununda cerrahi müdahale her zaman gerekli değildir.

Sertleşme sorununa neler yol açar?
 Yüksek tansiyon
Şeker hastalığı
- Prostat Kanseri
- Yüksek kolesterol
- Damar sertliği
- sigara kullanımı
- Omurilik hasarı
- Multipl Skleroz (MS)
- İnme
- Depresyon
- Stres
- Hormonal bozukluklar
- Bazı ilaçlar
- Aşırı Alkol veya uyuşturucu kullanımı.

Sertleşmeme ile ilgili bazı taglar :

sertleşmeme nedenleri, sertleşmeme sorunu tedavisi, sertleşmeme sorunu çözümü, sertleşmeme tedavi, sertleşmeme nedir, sertleşmeme problemi, sertleşmeme sorunu, sertleşmeme sorunu ilaç,

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (1)

İLK BAŞTA BU SATTIĞINIZ ÜRÜNÜN İŞİ YARAYIP YARAMADIĞINI BİLEMEDİĞİM İÇİN GEÇEN AY 1 KUTU ALDIM. MALUM DOLANDIRICI ÇOK. ÜRÜNÜNÜZ GERÇEKTEN İŞE YARIYOR MEMNUN KALDIM YİNE TEKRAR SİPARİŞ VERMEK İSTİYORUM BENİ ARARMISINIZ 54X396X4X9

AYTEKİN Ö MARDİN

Merhaba Aytekin Bey, Satışını yaptığımız ürünlerin her zaman arkasındayız. Satana kadar değil sattıktan sonrada müşteri desteğimiz sürmektedir. Sipariş talebiniz müşteri hizmet birimine aktarılmıştır. Yorumunuz için tşk ederiz. Saygılarmızla.

Müşteri Temsilcisi Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  18.09.2014 tarihinden beri 10178 defa okundu.
Taglar:    sertleşmeme    sertleşmeme sorunu tedavisi    sertleşmeme sorunu çözümü    sertleşmeme nedenleri    sertleşmeme tedavi    sertleşmeme nedir