Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

0

Sergio Antonio Parfüm ve Alternatifi Bio Sexy Nedir ?

Sergio Antonio Parfüm Nedir, Nerede Satılır, Şikayetleri, Kokusu Nasıldır Gibi Sorualra Cevaplar Burada

Bir kadının erkekte yüz ve vücut hatlarından önce aradığı çok ince ve önemli bir ayrıntı daha vardır ki; bu da KOKU'dur. Erkeği özgür ve özgüven sahibi yapan en büyük faktörlerden birisidir koku...

Erkek; kullandığı kokunun duyu organlarına etkisi ile hareketleri, bakışları, düşünceleri, yürüyüşü, konuşması değişir ki koku aslında kişinin karakterinin bir sembolüdür. Bir kadını etkilemek için onun 5 duyusunu birden aynı anda harekete geçirebilmek gerekir.

İşte tam da aradığınız bu sihirli dokunuş "Bio Sexy Pheremone Parfüm" de mevcut!

Afrodizyak; kadınlardaki cinsel hormonların şiddetli salgılanmasını sağlayabilir ve tepkilerindeki değişiklik gözle görülür derecede farklılıklar gösterebilir.

İlk sıktığınız anda önce kendinize aşık olacaksınız! Bu koku sizde olduğu sürece siz bir kadın için "MUHTEŞEM OLABİLİRSİNİZ"

 

Kadınların iletişimini hızlandırabilir. (Göz teması, Gülümseme, Saçları ile Oynama vb..)
 Mevcut partnerinizde cinsel dürtülerin artışı ve Arzulanma etkisi yaratabilir!
 İlişkide tutkuyu, şehveti arttırabilir.
 Saygınlığı ve size duyulan güveni pekiştirir.
 Daha profesyonel ilişkiler kurmanıza en büyük katkıyı sağlayabilir.
 Özgüveninizde artış sağlayabilir!

Bilinçaltı koku sinyalleri ile kadının aynı anda 5 duyu organına birden hitap edebilen bu sihirli karışım tamamen sağlıklıdır.

Doktorlar tarafından önerilen bir çok kökü (hindistan cevizi, istirdiye, garum, passiflora quadrangularis,fluoksetin, meskalin, lapis lazuli, moringa oleifera vb...) içerisinde barındırır.

Afdoziyak; kadınlar üzerinde 10 saniye gibi kısa sürede çok hızlı ve şiddetli etkisini gösterir. Bir anda tüm duyu organlarının uyarılması cinsel hormonları standartın üzerinde salgılanmasını sağlar ve kadın'da gözle görülür değişiklikler yaratır.

Afrodizyak; Erkek için hazırlanan tüm koruma kalkanlarının bir anda ortadan kalmasını, erkeğe olan güven artışını ve çekiciliği tetikler.

 "CNN, ABC, 20/20, MTV, Tıbbi Dergiler, Gazeteler ve İnternet Bilgi Depolarına manşet olup kadınlar üzerindeki etkisi kanıtlanmıştır!
 Farmakoloji Doktorlarından oluşan bir ekip özel laboratuvarında formülü keşfedilip, geliştirilmiştir.
 Saf İnsan Feromonları kullanılarak test edilmiştir.
 Kalıcıdır, Kokusu tüm kadınlar üzerinde etkilidir.
Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  12.12.2013 tarihinden beri 6740 defa okundu.
Taglar:    sergio antonio parfüm    sergio antonio    parfüm    afrodizyak parfüm    feromon    feromon parfüm    azdırıcı parfüm