Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Sekse Düşkün Biriyim Penisimin Heryerde Ereksiyon Olmasını Nasıl Önleyebilirim ?

Sekse Düşkün Biriyim Penisimin Heryerde Ereksiyon Olmasını Nasıl Önleyebilirim ?

Bir erkek kız arkasıyla buluşmaya gittiğinde yada güzel ve seksi bir hatun gördüğünde nerde olursa olsun penisi uyarılarak ereksiyon durumuna geçmesi gayet normal bir durumdur. Umuma açık bir yerde ereksiyon olmak çoğu durumda utandırıcı olabilir fakat sırf bu yüzden de paniklememek gerekir. Ereksiyon olmak, ergenlik dönemini yaşıyan biri için son derece doğal ereksiyonu saklamak ya da ereksiyondan kurtulmak için yollar bulunmaktadır. Doğru yöntemleri uygular ve doğru kıyafetler kullanırsan senin yaşadığın ereksiyonu fark etmeyecektir bile

Dar iççamaşırı giymek penisin ereksiyonunu belirgin kılan ve boxser ve kilotlar yerine ereksiyonu tutacaktır. İpeksi kumaşlı çamaşır giymek penise sürtündüğü zaman ereksiyonu yeniden canlandırabilir.

Kasık bölgenizi geniş büyük battaniye ktap veya çanta gibi nesnelerde de saklamak mümkündür. Ayrıca oturur pozisyonda hatta bacak bacak üzerine atmakta sizin ereksiyon olmuş penisinizi bir süreliğine saklayabilirsiniz.

Sık sık ereksiyon olma probleminiz varsa dışarıda üzerinize kasık bölgenizi örten kıyafetler kasık ve bel bölgenizi örttüğü için sizi bu durumdan bir süre daha gizleyebilir.

Ereksiyon halindeki penisi vucutta sabit turarak gizleme yöntemi de elini cebine koy ve sonra elini kullanarak ereksiyon hâlindeki penisinin üzerine baskı uygulanması. Ereksiyonun pantolonun dış kısmında belli olmaması için, cebinle penisini tutmak.

İSTENMEYEN EREKSİYONDAN KURTULMAK

Penisin ereksiyon olması sağlayan şey penise dolan kan akımını engellemek ve uylukları esnetmek. Uyluğunuzu 30 saniye gibi bir süre esnetirseniz kan akışını uyluklarına yönlendirerek ereksiyondan kurtulmanı sağlar. Hemen ise yarmamazsa daha uzun süre uygulayın

ereksiyon halindeki penisin üzerine soğuk birşeyler koymakta diğer bir yöntem olabilir. Duş alabileceğiniz bir yerdeyseniz soğuk duş alın.Eğer duş almanız mümkündeğilse soğuk meşrubat penisinizin üzerine koyabilirsiniz.

dolu bir idrar torbası sizin ereksiyon olmanızda da etkili olabilir. Örneğin sabah ereksiyonunun meydana gelmesi bu yüzdendir. İdrar yapmak, ereksiyondan kurtulmaya yardımcı olabilir. İşemekte zorluk yaşıyorsanız bazen ılık bir duş ya da banyo idrarını yapmana yardım edebilir.

Egzersiz yaparak yavaş tempoda koşmak bisiklete binmek gibi hafif egzersizler, ereksiyonun kan akımını engelleyerek ereksiyonun azalmasını sağlayabilir. İstenmeyen ereksiyon yüzünden dışarı çıkamıyorsanız evde ellerini başının üzerine kaldırıp bacaklarını da yana açarak zıplayabilir jumping jack egzersizi ya da çömelme hareketi squat yapılabilir.

Cinsel olamayan konular üzerine konulara yönlenmek bulmaca çözmek ya da spora odaklanmak, cinsel düşüncelerden uzaklaşmanızı sağlayarak ereksiyondan kurtulabiliriniz. Cinsel düşünceleri durdurmak izlenen yollardan en zor ve en iyi yöntemdir.

Kendini çimdiklemek, dikkatini ereksiyonundan uzaklaştırarak yaşadığın acıya odaklanmanızı sağlayabilir. Kolunda bir nokta seç ve ereksiyonun azalmaya başlayana kadar o noktayı çimdikleyebilirsiniz.

NOT: Örneğin 3 saatten uzun süren bir ereksiyonunuz varsa profesyonel yardım alabilir bu konuda uzman bir hekime danışmanızda çok büyük yarar olabilir.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  31.07.2019 tarihinden beri 603 defa okundu.
Taglar:    sürekli ereksiyon    ereksiyon    istemsiz ereksiyon    herşeyden ereksiyon    zamansız ereksiyon    bitmeyen ereksiyon    inmeyen penis    kalkık penis    ereksiyonu önleme