Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Seks Sırasında Erkeklerde Karşılaştığı Cinsel Problemler Nelerdir ?

Seks Sırasında Erkeklerde Cinsel Problemler Nelerdir ? Hakkında Bilgi

Erkeklerde sık sık görülen cinsel ilişki ile cinsel sorunların kaynağı nedir?

Erkekler cinsel sorunlarında çok nadir sayılabilecek kadar  yardım alırlar. Sorunun kaynağına inmemelerine sebeb olarak kendilerine bu durumu kabul etmek istemeyişleri olabilir. Ancak cinsel problemlerde ilk olarak isteksizlik meydana geliyorsa sonrasında olarak ortaya çıkan performans kayıplarını tetikleyebilir. Sıkıntılar  artmaya başladıkça ortaya çıkan penissertleşme sorunu daha sık görülür. Erkekler arasında yaygın olan sertleşmey yakalayamama olarak sebeb yukarıdada bahsi geçen gerçek bir erkeğin sekse her zaman hazır olması ve her koşulda havada karada fark etmez seksi yapabilmesi var olan yanlış bir inanıştır.

Cinsel fonksiyon bozuklukları yanında en sık rastlanılan durum heyecanı kontrol altına alamama en sık görülenleridir. Karşılaşılan bu sıkıntılar en erken şekilde dikkate alınıp gereği yapılması hem kadın için hem erkek için önem arz eder. En sık karşılaşılanlar erken boşalma , cinsel isteksizlik , ereksiyon olamama , ereksiyonu sürdürememe penisin çabuk sönmesi , sertleşme problemi ( iktidarsızlık) bilinen ve en sık karşılaşılanlardır.
Cinsel problemlerin tedavisi  günümüzde mümkün ve olanaklar oldukça gelişmiştir.Buna rağmen çoğu kişi bu problemini yok saymaya çalışır ve sorunlarını gizlemeye çalışır. Evlilikler veya ilişkilerde yeterli cinsel münasebet  dışında başka problemleri olmayan çiftler bu sorunu kolaylıkla aşabilirken, problem önemsenmeyip  ertelendiğinde evlilikte başka iletişim ve uyum problemleri görülmesi başlayabilir.

 

 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  28.06.2017 tarihinden beri 3166 defa okundu.
Taglar:    erkek cinsellliği    erkek cinsel hayatı    cinsel sorunlar    seks için cinsellik    seks sırasında erkek    penis uyarılma    erkekte isteksizlik