Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Penisin Çabuk Sönmesinin Nedeni Nedir ? Vaginaya Girmeden Boşalma ? Penisim Sertleşiyor Ama Kısa Zamanda İniyor

Sex Sırarasında Penisin Çabuk Sönmesi Nedir ? Vaginaya Girmeden Boşalma Hakkında Bilgi

Bir erkek olarak seks yapmayı çok seviyoruz. Penisimiz de sertleşiyor fakat çok çabuk sönüyor yada iniyor. İstediğimiz bu durum bizi çok üzüyor. Bu duruma iktidarsızlık adı veriliyor. Bir çok çeşitli sebeb dayanıyor olabilir.

Birçok erkeğin sorununu aynı seks yaparken zoru zoruna çeşitli hap spray ve kremler kullanmalarına rağmen ereksiyona ulaşmış penislerinin  ertleşme devamı sorunu yaşarlar. Yani sertleşme süresi çok kısa ve vajianay girmeden dahi boşalan birçok erkek vardır.

Her erkek olamasa dahi %87 olan oranda bir cinsel yaşamı boyunca sertleşmede devam güçlüğü çekilir. Geçici güçlükler için kaygılaya kapılmak yersiz olabilir. Sertleşme olmayan durumlarda, cinsel ilişki kurmaktan kaçınmak çoğu zaman en doğru karardır. Sex sırasında penisin sertleşmesini kaygısına düşmek yerine bunu düiünmemek dah iyi olacaktır. Olumsuzu çağırmak sizin için daha kötü sonuçlar doğuracaktır. Bunun yerine cinsel hazzı yaşayın. Hemen, sertleşme sizin istediğiniz anda olmayabilir. Ancak rahat olursanız, kendiliğinden penisinizde sertleşme oluşacaktır. Cinsel aktivitelerinizde, sürekli olarak sertleşme güçlüğünüz oluyorsa, bir uzmana danışabilirsiniz. Örneğin bir üroloja başvurabilirsiniz.Sertleşme bozukluğunuz, sürekli cinsel etkinliklerinizde devam ediyorsa mesela Yani sabahları hiç sertleşme ile uyanmıyorsanız, buna sabah ereksiyonu da denir.
Sürekli cinsel sorun yaşamak, cinsel ilgi ve isteği de olumsuz etkilecektir.

Erkeğin sertleşme olmayacağı beklentisi belirgindir, kendisini yeterince uyarmayabilir. Cinsel aktivitelerin sıklığı azalmış, sertleşme oluşmasına vakit kalmadan boşalma gerçekleşir.  Cinsel etkinlikler içinde, yalnızca cinsel birleşme için penisin sertleşmesi gereklidir. Kadının da erkeğin de cinsel haz aldığı diğer birçok etkinlik sırasında, penisin sert olmaması penisin çok erken sönmesine ve tarafların sexten soğumaları dahi söz konusudur.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  03.10.2015 tarihinden beri 8598 defa okundu.
Taglar:    penis çabuk sönüyor    seksi sürdürememe    erken boşalma    ereksiyon halindeyken çok çabuk boşalma    sertleşme    sertleşmeme    İKTİDAR PENİSTE    CİNSEL GÜÇSÜZLÜK    CİNSEL ZAYIFLIK