Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Penis Büyütme Yöntemleri ve Penis Kasları Nasıl Güçlendirilebilir ?

Penis Büyütme ve Penis Kaslarımı Nasıl Güçlendirebilirim? Hakkında Bilgi

 Günümüzde neredeyse bütün erkeklerin olduğu kadar bayanlarında hayalidir büyük bir penis ile seks yapmak  ne var ki herkes bu şansa sahip olmayabilir Pek çok birey çeşitli yöntemlere başlamadan önce hayali rekorlar kitabını alt-üst edecek kadar büyük ve iri penis isterler. Bir şeyi istemek güzeldir fakat herşey imkan dahilinde güzel olur.
Penisin yapısını kısaca incelemek gerekirse anatomik olarak erkeklerde yer alan idrar ve üreme kanalıyla zengin süngerimsi yapının yanında bol kan damarlarıyla birlikte dış kısmında deri yer alır.

Penis kasları mesane kaslarını güçlerdirmesinde bu kasları bilinçli bir şekilde oynatması mümkün olup yani basit bir örnekle yetişkin ve sağlıklı bir erkelerin idrarlarını bitmesine yakın kaslarını kontrollü bir şekilde kasılıp gevşetme hareketini sağlayan penis kaslarını güçlendirir.

Erkek beyni kolayca uyarılır  sperm torbası dolarak erkeklik organı sertleşmeye başlar Sertleşmesi süresi ortlama 1-2 dakika içerisinde kan ile dolarak kaskatı olur. Bu kas cinsel organını tamamen kontol altına aldığı kastır.

 

 

 

 

 

 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  08.05.2017 tarihinden beri 6741 defa okundu.
Taglar:    penis    penis ve mesena    penis büyütme    penis kaslarını güçlendirme