Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Penis Boyunu ve Kalınlığını Doğru Ölçmek İçin Nelere Dikkat Etmeliyim

Doğru Penis Boyunu ve Kalınlığını Nasıl Ölçmeliyim Doğru Ölçüm İçin Nelere Dikkat Etmeliyim,Penis Büyütücüler,Penis Büyücüler İşe Yarıyor Mu Hakkında ile İlgili

Erkeklerde cinsel organılarının boyutu büyüklüğü birbirinden farklıdır. Pensin boyu aslında cinsel ilişki için sanıldığının aksine o kadarda önemli değil önemli olan işlevi olduğunu uzmanlar aktarmakta.

Sağlıklı bir penis boyu ölçmek için öncelikle penis ereksiyon halinde yani dik olması en başta dikkat edilmesi gereken bir kıstastır. Ölçüm sırasında ölçü değerini daha net görülebilmesi  için cetvelin yada kullanılacak ölçme değer gösterecek unsur sıfır milimetreden başlamadığı ve ileri kaymış olabileceğini dikkatini almalıyız. Bu nedenle ölçülen değere 3-5 cm eklemek çok doğru bir davranıştır. Örnek vermek gerekirse  penis uzunluğu 16 cm ise cetvel çizgileri tam sıfır değerinden başlamadığından 5 milimetre sonra başlıyor olması sebebiyle gerçek penis  boyu uzunluğu 16,5 santim olacağı için en doğru değeri elde etmiş oluruz.


Ölçümde cetvel ve buna benzer metre kullanıldığı için ve penis başının karın bölgesi yani  penis tam ereksiyon halinde penis sırtından yapılır ölçümde penis başı ucu ile penis üstte  derisi ile birleştiği yer arasındaki mesafe olarak hesaplanır. göbek deliği  yerin başlangıcında bastırmadan uygulamada konur ve penis baş ucuna kadar olan uzunluk ölçülür.Ölçüm sonucu kilo alma ve kilo verme sonrasında farklılık olması gayet doğaldır.

Ereksiyon durumunda olmayan sarkık durumdaki penis boy ve kalınlığı duruma bağlı olarak farklılıklar olabilir. Bu nedenle sarkık durumdaki penis için, birden fazla ölçümün ortalaması dikkat edilmeli ve aritmatik ortalama alınmalıdır.

Penis boyu ve cinsel ilişki

Normal bir cinsel ilişki  için önkoşul olarak penis boyutunun yeterli uzunlukta olması üreme için gerekli unsur teşkil eder. Çok kısa  bir penisin cinsel ilişkiye izin vermediği yani vajina daki rahime ulaşamadığı varsayılmaktadır.Bu durum üremeyi etkilemez.Döllenme olması için sperm sayısı ve sağlıklı hücreler yapar. Uzun boylu bir penis ise cinsel ilişkide konforunu bozabilir hatta partnerin cinsel ilişkiden kaçmasına sebeb olabilir.

Cinsel ilişkiye izin veren yetişkin erkek penis boyu ereksiyondayken 9,5 cm en az  üzerinde olmalıdır.
 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (1)

BEN 4 AY ONCE BU STEDEN SİZİN ÖNERDİİZ BİR URUN ALDIM FAYDASINI GÖRDÜM ŞİMDİ GENE ALMAK İSTEDİM ÜRÜN STOKTA KALMADI DEDİLER. YERİNE MAXMAN 2 C600 DİYE Bİ ÜRÜN ÖNERDİLER DAHA ÖNCEKİ MAXMAN POWER İDİ SİZE GÜVENİYORUM AMA ŞİMDİ BU SÖYLEDİKLERİ ÜRÜN ESKİSİNDEN DAHA İYİ Mİ CEBABINIZI BEKLİYORUM SİPARİŞ VERCEM

ŞAHAN R AFYON

Merhaba Şahan Bey, Evet doğrudur, şu anda power ürününden yok. ilerleyen dönemde tekrardan gelecek. Arkadaşların önerdiği ürün 3800mg doza sahiptir. Sizin kullandığınız ise 2800mg dır. Dolayısı ile yeni önerdikleri ürün eskisine göre biraz daha etkili ve güçlüdür. Tercihinizde yine firmamıza güvenebilirsiniz memnun kalırısnız, içiniz rahat olsun. Saygılarımızla.

Müşteri Temsilcisi Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  09.09.2015 tarihinden beri 6658 defa okundu.
Taglar:    penisim küçük    penis boyutu    penis kaç santim    penis ölçme    penis ölçüsü    sekste penis    sik büyüklüğü