Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Partneri Olmayanlar İçin Realistik Bebek Nasıl Saklanır ve Temizlenir ?

Şişme Bebek Nedir ? Şişme Bebek Kullanıldıktan Sonra Temizleme ve Saklanması Realistik Hatunla Seks Hakkında Bilgi

Şişme bebekler cinsel ilişkide kullanılan seks oyuncaklarıdır.  Şişirildiği zaman insana benzeyen imitasyon yada reslistik manken haline gelen kaliteli veya ucuz basit bulunan ve bu mankenler ile cinsel ilişki yaşayabilme olanağı sunan cinsel isteği bastırabilecek kadar gerekli cinsel objeleri vücudun da barındıran yani gerçek bir insan kopyası gibi ancak hareket kabiliyeti olmayan fakat günümüz teknolojisi ile değişik insan hareketlerin taklit edebilen modellerde üretimi vardır.

Daha çok çin de üretilen asya avrupa dahil tüm dünyaya satılan talep oranı en yüksek ürünlerdendir. Çin de yeni gelişen bu sanayi, artan seks oyuncağı talebini karşılayan fabrikaların kurulmasını sağladı. Çin, Japonya ve Güney Kore nin yanı sıra Türkiye de bu oyuncaklara ilk olarak yoğun talep olan piyasalardan biri 

Genellikle PVC kauçuktan ve lateksten üretilmektedir. Daha çok online satışı olan bu bebeklere çeşitli isim verilir. ve müşteriler de artık şişme bebeklerimizi isimleriyle sipariş ederler. Yapılan binlerce şişme bebek güzel görünüyorler, daha da ötesinde erkeklerin hayallerini süslerler. Kolayca kullanımı için şişirilir ve havaları hızlıca inmez. Marka ve modeline göre de ağırlık kaldırma ve dayanılılık süreleri değişebilir. Bir diğer adı da Realistik Manken olan bu ürünler insanların seyehatlerin de ve uzun yolculukların da da yanında taşıyabilmeleri için özel üretilmiştir.


Şişme Bebekler Nasıl saklanır ve Nasıl Temizlenir?
Bu tarzda seks oyuncakları genelde özel saklama kutuları olan yer kaplamayacak şekilde saklanır. Direkt güneş ışığı ısı ve nemden uzak tutulmalıdır. Kullandıktan sonra uzun ömürlü olması açısından temiz şekilde muhafaza edilmelidir. Kullanıldıktan sonra temizlemek amacıyla şişme bebeğin havası alınmalıdır. El dayanabilecek sıcaklıkta bir kapta sabunlu su içinde 10 dk bekletilmeli ve girinti ve çıkıntılarınıda spray kaydırıcı krem gibi kalıntısı kalmamalıdır. Daha sonra havlu peçete ile kalan su damlalarını sildirerek özel kutusunda sakalayabilirsiniz.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  02.10.2015 tarihinden beri 6203 defa okundu.
Taglar:    şişme bebek    realistik bebek    şişme kadın    şişme bebek sikme    realistik bebek    şişme kel bebek    realistik manken    şişme karı    şişme hatun    yapay manken