Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Meme Uçları Nasıl Yalanır Nasıl Emilir Meme Yalanırken Nelere Dikkat Edilmelidir. ?

Meme Ucu Nasıl Yalanır Nasıl Emilir Meme Yalanırken Neler Yapılmamalı Hakkında Bilgi

Kadınlar ve genç kızların,sadece meme uyarımı okşama,emme,yalama , masaj ile orgazm oldukları kanıtlanmış bilimsel bir gerçektir. Meme uçları cinsel uyarı gelince sertleşir ve irileşerek büyür.Kadının en iyi orgazm anı meme ucu orgazmıdır.

Bununla dışında, mastürbasyon esnasında sadece göğüslerini okşayarak veya sevişirken erkek tarafından memeleri uyarılarak orgazm olan kadın sayısı oldukça fazladır ve bilimsel bir gerçektir. Memeler kadınların en çekici gösteren kadını kadın yapan en önemli öğelerden birisidir. Kimi büyük kimi küçük değişik şekillerdedir. Erkekler kadınlarda en çok baktıkları ve gizemli olduğunu düşündüğü yerdir. Buda erkeklerin fiziksel olarak karşı cinsi çekici  arzulayan ve cinsel uyaran olma durumuna getirir.

Cinsel fanteziler için memelere dokunmak meme emmek oldukça önemlidir. Birçok araştırma kadınlarda meme ucunu uyarmanın cinsel istek uyandırdığını ve vajinal ile klitoral uyarımı ile vajina sulanmasını  faaliyete geçirdiğini göstermiştir. Bir erkek, partnerinin meme ucuna dokunduğunda veya masaj yaptığında, bu eylem kadının beyninde oksitosin denilen hormonun salgılanmasına yol açar.

İnsanın cinsel evrim süreci kadın memelerine çokça fazla önem vermiş ve erkeğin kadın memelerine olan ilgisiyle beraber memelere dokunmamemeleri uyarılmasıyla beraber yalama masaj yapmayla kadının cinsel arzularını arttırmayı ve her iki tarafında seksten zevk almasını sağlar.

MEME UCU NASIL YALANIR ? NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

Memeler kadın ve erkek için cinsellikte önemlidir. Seks esnasında kadının memesi dikleşir ve sertleşir. Eğer bir kadın seks anında yeteri kadar tahrik olduysa,meme uçları belirgin şekilde sertleşir. Memeler tahrik edici olduğu kadar narinlerdirde .Nazik bir şekildememe emmek okşamak hem seks için önemli hemde karşı tarafın canını yakmamaımş olunur. Kesinlikle uzun süre meme uçları ısırılmamalı , yalanmamalıdır.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  04.12.2018 tarihinden beri 1945 defa okundu.
Taglar:    meme ucu    meme ucu nasıl    meme ucu nasıl yalanır    meme ucu yalama    meme yalama    meme emme    meme nasıl emilir    meme emerken neler yapılmalı    meme emerken neler yapılmamalı