Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Seksi Cinsel Masaj Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Seks İçin Masaj Yapmak Size Daha İyi Bir Seks Sunar Mı Hakkında Bilgi

Beş duyu organımızdan biri olan dokunma duyusu özellikle cinsellikte önemlidir. Masaj insanın stes ve gerginliğini alarak rahatlama sağlar. Masajı sevmeyen hiç bir canlı yoktur.

cinsel masaj ise dokunma duygusu ile önemli bir uyarılma tekniğidir. Antikçağdan günümüze kadar özellikle eski Mısır, Yunan, Roma, Hint, Çin, Japon ve Tai kültürlerinde masajın önemli vardır. Cinsel isteksizlik gibi işlevsel cinsel bozukluklarda, orgazm olamama gibi sorunlarda ve oeşlerin birbirlerine cinsel masaj ile birbirlerini uygulayarak sekse başlamak yumuşak dokunuşlar erkeklerde penis ve meme uçları ayrıca erkekler kulak memelerinin emilmesinden hoşlanırlar. Kadınlarda vajinada bulunan g noktası kadınlarda sıkça rastladığımız orgazm olamama ve orgazm taklidi yapmanın önüne geçilebilir.

Cinsel masajda eşler birbirlerine özveri ile masaj yapmalıdır. Eşlerden biri masaja sanki angarya olarak bakarsa, o zaman bu bedensel dokunma ile dokunsa dahi bir cinsel iletişim kopukluğu yaşarlar. Batı ülkelerinde bir cinsel tedavi yöntemi olarak kullanılan, Tantra öğretisinde de bazı ritüellerde cinsel masaj teknikleri uygulanıyor. Tantrik masaj teknikleri oldukça fazla kullanılmaya başlamıştır.

Cinsel Masaj Yapma Teknikleri !

Masaja başlamadan önce iyice konsantre olun ve bu durumunuzu eşinize hissettirin.İyi bir cinsel ilişki için kendinizi hazır hissediyin ve hissettirin. Etrafınızda dikkatinizi bozacak unsurları ortadan kaldırın.Telefonunuzu fişten çekin, cep telefonunuzu kapatın, tamamen çıplak olmayın. Sevdiğiniz bir fantezi kıyafetini giyin. Yavaş yavaş soyunun. Bu sizi daha çok heycanlanacak ve sekten keyif alma süreniz uzayacaktır. Çok özenilen pornocular gibi saatlerce seks yapma imkanına kavuşursunuz.Eşinize dokunurken okşar gibi masaj yapın.Kendinizi ve cinselliğinizi açıp şehvetinizi parmaklarınızla dokunurken eşinize hissettirin.klasik masajdaki, spor masajındaki veya derin doku masajındaki gibi mesafeli dokunuşlarla, şiddeti yüksek ve sert hareketlerle masaj yaparsanız hiçbir işe yaramaz

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  07.11.2019 tarihinden beri 188 defa okundu.
Taglar:    cinsel masaj    masaj    seks için masaj    karıma masj yaptım    seks masajı