Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Seks Shop Nedir? Seks Shoplarda En Çok Neler Satılıyor ?

Seks Show Market Nedir? Seks Shoplarda En Çok Neler Satılıyor ? Hakkında Bilgi

Bundan yakın bir zamana kadar insanlar marketlerden hijyenik ped eczanelerden kondom almaya çekinirken şimdi teknoloji sayesinde internet alışverişi dediğimiz online sistemin gelişmesiyle eskiden çekinilen ürünlerde talep patlaması yaşandı. Ayrıca ardı ardına açılan seks shoplar özellikle büyük illerde ankara izmir istanbul adana ve antalya başı çeken illerdir.

Türkiyede kaç tane erotik shop var bu rakam her gün değebiliyor. En büyük erotik shoplarda 600 farklı ürün çeşidi mevcuttur. En çok talep herkesinde tahmin edebileceği gibi vibratörlere. Ülkemizde en büyük problem erken boşalma ikincisi ise penis boyunun küçük olmasıdır. 500-600 çeşit ürünün içerisinde %70 i seks oyuncaklarıdır. En fazla satan ürün vibratör olurken, son 5 yılda erotik iç giyime, kostümlere, uyarıcılara ve geciktirici spreylere olan talep de büyük hızla artıyor. Vibratörde ürün çeşitliliği 107'yi bulurken, fiyatlar 50 TL ile 750 TL arasında. En çok satılan ürünler arasında porno yıldızlarının vajinalarından kalıp alınarak yapılan yapay vajinalar ve oral seks oyuncakları var. Geciktiriciler ve realistik penisler de dükkanlarda en çok satılan ürünler arasında.

Cinsel hayatınızı renklendirme adına seks showroomlardan alışveriş yapabilir kışkırtıcı ve seksi kıyafetler sex için kırbaç kelepçe gibi ürünlerin yanı sıra yapay vajina dediğimiz pussyler yapay penis olan dildolar realistik mankenlerin yanı sıra delay sprey ve çeşitli cinsel hap kremler de bulabiliriniz.

 

 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  20.06.2019 tarihinden beri 482 defa okundu.
Taglar:    sekxshowmarket    seks show    seks shop    sex shop    sexkshop    sex shop ürünleri    vibratör    seks shop bayi    izmir seks shop    seks shop market    seks dükkanı