Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Seks İçin İdeal Olan Kadın Vajinası Kaygan Mı Olmalı veya Dar Mı Olmalı

Seks İçin İdeal Vajina Kaygan Mı Olmalı Dar Mı Olmalı Hakkında Bilgi

Erkekler kadın vajinası için sekste ne kadar kaygan ve dar olursa bi o kadar cinsellikten zevk alırım diyor. Kaygan bir vajina erkeğin penisinin vajina içerisinde olması gerekenden daha hızlı ve kolay  bir şekilde vajina içinde penisin hareketini kolaylaştırarak cinsel hazzı daha üst düzeyde yaşanır hale gelir. Bazı femela yani kadın azdırıcı hap ve kadın azdırıcı afrozisyak damlalar ideal vajina kayganlık için vajinal sulanması vajinal kuruluğun önüne geçebilir.

Vajinal kuruluk dünyada ve ülkemizde sıklıkla kadınlarda görülen ve tedavi edilmesi gereken bir durumdur. Seks yapma isteğini baltalayan vajinal kuruluk partnerini erkek ne kadar tahrik etmek için çabalasa da, kadındki vajinası ıslaklık salgılama yapacak yeterli  gelememesi durumunudur. Her iki kişinin de cinsel ihtiyaçları olmasına rağmen, kadının vajinası nemlenmez ve yeterli kayganlaşma oluşmaz. Bu nedenle kadın, sekste partneri ile ortak hareket edemez.

Vajinanın da belli bir ıslaklığı ve kayganlığı olmalıdır. Bu ıslaklık ve kayganlık yani sulanma olmazsa cinsel ilişki olmadığı zamanlarda vajinanın ön ve arka duvarı birbirine temas eder. Cinsel ilişki sırasındada bu iki yüzey biribire temas etmez ve tahriş sonucu ağrılı cinsel ilişki yani ilişkiye girememe durumuna oluşabilir.
Ayrıca dar vajina kuruluk sebebebiyle olabileceği gibi uzun süre cinsel ilişki yaşamamış kişiler çeşitli hastalıklar ve ilaç kullanımında olabileceği gibi vajinanın yapısındanda olabilir.
 

 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  07.03.2019 tarihinden beri 652 defa okundu.
Taglar:    dar vajina    kaygan vajina    ıslak vajina    kuru vajina    kaygan ve ıslak am    kadın vajina kayganlığı    kadınlarda sulanma    rahim kuruluğu    dar am    dar bülük