Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Kadınlarda Cinsel İsteği Nasıl Azaltabilir ? Yeni Evli Bir Erkeğin Başından Geçenler

Kadınlarda Cinsel İsteği Nasıl Azaltabilir ? Yeni Evli Bir Erkeğin Başından Geçenler Hakkında Bilgi

Evleneli daha 8 ay olan bir çiftte görülen bir sıkıntı bulunuyor. Kadın aşırı derecede seks bağımlı ve her zaman erkekte karısının bu isteğinden dolayı erkeğin performansı yetersiz geldiğini düşünmekte ve ara sıra seks dışında başka faaliyetlerde bulunmak ister. Adam karısından boşanmakta istememektedir. Çünkü eşini sevmektedir.

Paylaşmış olduğu bir formda da diğer kişiler o erkeğin çok şanslı olduğunu her gece seks isteyen bir eşleri olmasını arzu ettiği yönünde mesajlar yazmışlardır.
Kimileri ise bu kişinin iktidarsızlık problemi olduğunu ve bir doktara gitmesi gerektidiğini belirtmişlerdir.

Sonuç olarak seks isteği şehvet kadın ve erkek bireylerde dünya kuruldu kurulalı ve sonsuza kadar olması gereken bir duygudur bir histir. Şehvetin azı karar çoğu zarar. Seks bağımlılığı günümüzde çeşitli yöntemlerle tedavi edilebilir bir durumdur.
Bu çiftin yeni evli olması hergün seks yapmasını gerektiren bir durum değildir. Ayrıca erkekte iktidarsızlık kesin olarak vardır demekte doğru olmaz.

Aşırı cinsel isteğin oluşmasına sebebler

Yeterince Uyumamak

Günde yetişkin sağlıklı bireyler için önerilen ortalam 8 saati aşan uyku yapılan araştırmalara göre kadında ertesi gün için %14 oranında cinsel isteğin artmasına sebeb olarak geri dönebilir.

Eğer uyku probleminiz varsa bitkisel çaylar, yatmadan önce yoga veya sıcak bir banyo gibi rahatlatıcı yöntemlerle daha iyi uyumayı sağlayabilirsiniz.

Çok Fazla Kimyasal Tüketmek

İdrarında ftalatadlı katkı maddesi daha fazla bulunan kadınlarda, cinsel isteksizlik riski 2.5 kat daha artmaktadır. Ftalat maddesinin erkeklerde endokrin sistemini etkilediği kadınlardaki hormonları da etkilediğini göstermiştir. Özellikle libidoyu etkileyen östrojen ve testosteron hormonlarında değişikliğe sebep olur. 

Ayrıca kimi psikolojik durumlarda ayrıca aşırı seks düşkünlüğüne kadınlarda hatta erkeklerde de ortaya çıkabilir.

 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  13.06.2019 tarihinden beri 317 defa okundu.
Taglar:    cinsel istek    aşırı cinsel istek    isteği frenleme    cinsel isteği durdurma    cinsel şehvet    hergün seks    seks düşkünü    seks bağımlılığı    kadın şehveti