Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Erkeklerin Ereksiyon İktidarsızlıkla Nasıl Baş Edilebilir ?

Erkeklerin Ereksiyon İktidarsızlıkla Nasıl Baş Edilebilir? Hakkında Bilgi

Çogu erkekte duyduğumuz ben ereksiyon olabiliyorum fakat devamını sağlama konusunda bir türlü başa çıkamıyorum. Bunun dışında sevgilimle gayet rahat seks yaparken ereksiyonumu kaybetmiyorum karımla sekste ereksiyon da çeşitli sıkıntılar başgösteriyor.

Erkekte yaş kaç olursa olsun her erkek bazen sertleşme problemi yaşaması normaldir. Eğer bu durum sürekli inat ederse artık destek alma vakti gelmiş demektir. Cinsel gücü arttıran ürünler kişide durumun düzelmesine yardımcı olabilecek şekilde teknolojininde gelişmesiyle artık erkeklerinde yüzü gülmeye başlayacaktır.

Ereksiyon sertleşme iktidarsızlık adı her ne olursa olsun bir seks için olumsuz etki eden 50-60 belkide daha fazla neden sıralabilir şekilde sebebler oluşabilir.
Bu durum kronik demek için ereklerde olan sabah ereeksiyonu yaşanıyorsa herhangi bir sorun yok demektir. Basit bir tedaviyle sorunu çözmek mümkün olabilir.

Başaramama korkusu cinsel hayatanızı doğrudan düşüş eğilinime girmesinde belkide en büyük etkendir.

Ereksiyonu devam ettirememe ve sıklıkla olmasında uzmanlar şu şekilde de tedavi edilebileceiği yani bireyin kendi kendine çözebilir. Sanki trafikte trafik lambaları gibi refleksinizi adapte edebilirisiniz. nasıl ki yeşil ışıkta geç için ise sarı ve kırmızı ışık bizi durmamamız için uyarması gibi çok fazla ereksiyon olup son noktaya gelip boşalma yaklaştığında biraz yavaşlamamız gerekir.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  10.07.2019 tarihinden beri 468 defa okundu.
Taglar:    ereksiyon    sertleşme    iktidarsılık    sabah ereksiyonu    seksin devamlılığı    uzman ereksiyon