Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Erkeğin Orta Yaşlarda Penisini Nelerden Etkilenip Sertleşir ?

Erkeğin Penisinin Sertleşmesi İçin Kadın Ne Yapabilir? Hakkında Bilgi

Sosyal ve ekonomik durum ne olursa olsun, cinsel güç  ve ereksiyon tüm erkekler için önemlidir.
Özellikle orta yaş dediğimiz 40 yaş ve üzerindeki erkekler seks güçlerini kaybetme düşüncesi artık eskisi gibi gençlik yıllarındaki gibi olmadığını düşünerek korkuya kapılarak önlerindeki süreci birçok kadınla geçirmek ve gençlik yıllarını yeniden bu dönemde yapmak istiyor.Bu durum korkunun beraberinde de, beynin biyokimyasının aksamasına ve depresyon muhamkeme
azalması meydana gelebiliyor.
Her erkek hayatı boyunca kaç kez sertleşme problemi yaşar ? yaşayabilir olma ihtimali yaşamama ihtimalinden daha yüksek olduğunu pek çok yerde karşımıza çıkmıştır. Ama sertleşme problemi yaşanması erkeği ve kadını seksten uzaklaşması kendi kabuğuna çekilmesi doğru bir karar değildir. Günümüzde pek çok yöntem ve çözümlere ulaşmak artık daha kolaydır.

Erkeğin Penisinin Sertleşmesi İçin Kadın Ne Yapabilir?

Cinsel etkinliklerinizde hep sertleşme ve problemi penisin ereksiyonu sağlayamaması durumunda bir hekime danışmakta yarar vardır.

Bunun dışında yapılacak ilk iş ereksiyon problemimizi kabullenmek ve ereksiyon  olamama durumu çoğu zaman psikolojik tabanlı olabilir. İlk önce hayatımızda stesten uzak sakin bir hayat geçirmek önemlidir. Kadınlar kocalarına yada partnelerine zaman tanımalı sürekli olarak erkeği suçlamaktan kaçınmalı. Erkeler ise cinsel ilişki sırasında heyecan ve stesten uzak olmamlıdırlar.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  08.12.2017 tarihinden beri 4402 defa okundu.
Taglar:    sertleşme    ereksiyon    penis sertleşmesi    ereksiyona yardımcısı    erkeğin sertleşmesi için kadına düşen görev