Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Erkeğin Nefesini Kesecek Kalça Dansı Twerk Dansı Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Erkeğin Nefesine Kesen Twerk Dansı Nedir Nasıl Yapılır ? Hakkında Bilgi

Son zamanlarda yabancı kliplerde gördüğümüz özellikle süper mini şort giymiş yada dar tayt kadınların kalçalarını ritmik sallamayla yaptıkları bir dans çeşidi olan twerk oldukçailginç olup türk erkeğini seksüel anlamda cezbediyor.Kadınlar  ve genç kızlar twerk dansı öğrenmek için çeşitli kurslara gidiyor yada vakti kısıtlı olanlar için internet üzerinden de öğrenmek mümkündür.

Seksi bir şekilde popo sallayan yabancı müzik kliplerinde bir kadın yada grup halinde yapılabiliyor. Twerk dansı daha çok kadınlar tarafından yapılan ve internete yüklenen videolar aracılığıyla her geçen gün daha çok kitleye ulaşarak popüler oluyor. Cinsel yönden tahrik edici unsurlar içeren twerk dansın merkezinde kalçayı hızlıca sallamak vardır. Twerk dansı kelimesi 20 yıldır çok popilerdir ve twerk dans sosyal medyada bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından dansı fazlaca itici bulurken, bazıları da sadece seks isteğini arttıran unsurları barındıran  bir dans olarak görmektedir. Görmüş olduğumuz bu dans büyük çoğunluk tarafından nefesleri kesen dans çeşidi olarak nitelendirilmektedir.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  15.02.2019 tarihinden beri 551 defa okundu.
Taglar:    twerk    twerk dans    popo sallama dans    kalça sallama dansı    dar kıyafet    twerk yapmak    seksi twerk    popo twerk    hızlı kalça sallama    kalça titretme