Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Daha Fazla Süre Penis Ereksiyonu İçin Olması Gerekenler ?

Daha Uzun Süre Penisin Ereksiyonu İçin Yapılması Gerekenler ? Hakkında Bilgi

Penise giden damarlarının incelemesiyle  yeteri kadar kan akışının sağlanamaması durumunda  ortaya  bir ereksiyon problemi oluşur. Ereksiyon problemi olan erkeklerin cinsel hayatlarının tamamen bitmesine neden olabilecek bir sorun oluşacak çünkü bu sorun erkeğin penisin sertleşmesini önler ve cinsel birliktelik için yeterli sertliğe ulaşamayan penis ve cinsel birleşimin sağlıklı bir şekilde olmasını engeller. Ereksiyon problemi tedavisinde en iyi alternatif cinsel ürünler dediğimiz güçlü seks hapları olup  ereksiyon hapları ile erkeğin penise giden kan damarlarını genişleterek penisin ihtiyaç duyduğu kan akışını sağlar ve penisin sertleşmesini ve bu sertleşme sonucunda cinsel birleşime hazır hale gelir.

Cinsel birleşimde boşalma sonrasında bile etkisini devam ettiren ereksiyon hapı  uzun süreli cinsellik birleşme imkanını sunar. En kuvvetlilerden bir olan süper viagra siyah renkli üründür.

Erkeğin ereksiyonu ne kadar uzun sürerse kadının orgazma ulaşma olasılığını da bir o kadar arttıracaktır. Beyinde orgazmdan sorumlu olan bir bölge vardır.  Seksten zevk almayı ne kadar arzularsanız orgazma ulaşmanız da o bir kadar çabuk sağlarsınız. Kesinlikle aceleci davranmayın. Böylece zevk ve seks hazzınızı iliklerinize kadar hissedersiniz. Ereksiyon sürenizive boşalma etkinleştirir ve uzatmış olursunuz.

Ereksiyon sürenizi arttırmak için farklı pozisyonlarda sevişebilirsiniz. Kadının üstte olduğu pozisyon penisin tahrik olması azalır ve ereksiyon uzar.
Sadece kendinize odaklanmayın bu aceleci davranış sizin heyecan ve paniğe sürükleyebilir. Kadının vajinasını okşayarak masaj yapın. Cinsel ilişki öncesinde kadının orgazm zevkini tatmasına yardımcı olacak ve aynı zamanda psikolojik baskıyı hafifletecektir.
 

 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.