Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Cinsel İlişkiden Önce Fantazi ve Hayal Kurmak Orta Yaş Bireylerde Etkisi Nedir ?

Cinsel Fantaziler ve Hayaller Orta Yaştaki Bireylerde Etkisi Nedir ?hakkında Bilgi

Özellikle orta yaşdedidiğim 40 yaş ve üzeri yaşlara gelmiş bireylerin cinsel hayaller ve fanteziler olmadan cinsel ilişki öncesinde seksten zevk alamayı ve peniste ereksiyon ve cinsel uyarılması düşürdüğü ortaya çıkmıştır.

İlerleyen yaş ve cinsel anlamda duyguların olgunlaşma ve farklılıkla beraber artık seksten alınan durum değişiklik arayış ve cinsel performansı güçlendirmek için ekstradan cinsel haplar spreyler kremlerden kullanmak sizi ve partnerinizin gençlikteki gibi aktif sex yaşamını yakalayabilirsiniz. Öneri olarak süper viagra hap adı verilen siyah renkli kullanmak yüksek performansı yakalamanızı veya da daha çok sayısıda cinsel ilişkide bulunmanızda vesile olabilir.

Bu dönemler artık fantazi kurmak cinsel duyguları canlı tutarak seks için en ideal dönem startı başlamış erkekler için seks ayrıca en verimli bu dönemdir. Cinsel yaşantı monotonluk ve sıradanlıktan cinsel hayatı renklendirip zenginleştirmek gerekir. Cinsel fantaziler her açıdan kendi denetimimizdedir. Kurulan bu cinsel fanteziler kendimiz tehlikeye atamadan ve en önemli korkumuz olan reddedilme kaygıdan uzaklaşmak gerek. Bir araştırmaya göre ise cinsel hayatı renklendirmek her zaman  evliliğe veya uzun süreli ilişkilerde yapıcı etkiyle beraber yıllar su gibi akmış olasada ilişki olgunlaştığı için boşanma aldatılma ve aldatma durumlarına azaltabiliyor.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.