Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Büyük ve İri Dolgun Peniseolmak İçin Neler Yapılıyor ?

Büyük ve Dolgun Penise Sahip Olmak İçin Neler Yapabilirim Hakkında Bilgi

XXXL yani büyük ve iri boy bir erkeğin penisi olması erkeğe büyükse özgüvenide bir o kadar yüksek olduğucağı yapılan araştırmalarla da ortaya konmuştur. Pek çok denenmiş yöntem vardır. En kolay şekilde penis büyütmek için uygulanan penis büyütme özelliği olabilen haplardır. Titan xxL hap dolgun bir penis isteyenler kullanabilirler.

Özellikle şu sıralar ingiltere de penise yapılan özel bir sıvı enjekte edilerek uygulanan yöntem uzmanlarca yapılıyor dolgun ve iri penise ihtiyaç duyan erkeklerin bir tercihi olmuş durumdadadır.

2015 yılında yapılan bir araştırmada , dünya genelinde 15 bin erkeğin penis boyuve kalınlığı incelendi. Sonuçta da  ortalama 13 santimin seks için yeterli bir boyut olduğu ortaya çıkmıştır. Araştırmaya katılan erkeklerin sadece yüzde 5 penis boyu ortalamasının yani 13 cm üzerinde çıktı. Yüzde 0.14'ünün ise ereksiyon halindeyken 7.60 cm'in altında  mikro penise yani çok küçük penise sahiptir.
İngiltere de penis dolgunlaştırma yapılan kişilerde örneğin 10 cm olan penis boyları uygulamadan sonra 12,5 cm olarak gözlemlenmiştir.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  26.02.2019 tarihinden beri 775 defa okundu.
Taglar:    büyük penis    big penis    dolgun penis    iri penis iri pipi    dolgun penis için ne yapabilirim    titan xxL hap    mikro penis    penis dolgulaştırıcı hap