Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Bayanlarda Erken Boşalma Olur Mu? Kadın Orgazm Sırasında Kitlenme Nedir?

Kadınlar Boşalma Nedir? Boşalma Esnasında Kitlenme Nedir? Hakkında Bilgi

Orgazm cinselliğin zirvesidir ve kadının cinsel organ olan vajina uyarılmasıyla başlayan sonucudur. Orgazmdan sonra tümüyle kişide bir rahatlama yaşanır. Orgazmın nasıl ve neden oluştuğu kadından kadına göre değişir. Cinsel hayat erkekler için önemli olduğu kadar kadınlar içinde bir o kadar önem arzeder. Beden ve ruh sağlığı açısından düzenli bir seks hayatı kadınlar için çok faydalı. Kadınlarda genel olarak orgazm olmak için vajinal ıslaklık oluşur cinsel uyarılmayla beraber.

Kadınlarda düzenli bir cinsel hayat söz konusu ise erkeklere benzer bir boşalma olur. Ritmik kasılmalar yaşanır, nefes alıp verme sıklaşır, kalp atışı hızlanır ve terleme başlar. Kadın orgazm sırasında bu belirtilerin birini ya da hepsini bir arada yaşayabilir.

KADINLARDA ERKEN BOŞALMA VE ORGAZM OLUR MU ?

Kadınların da sex yaşantılarında boşalma sorunları olabilir. Fizyolojik ve psikolojik açıdan olabilir. Kadın cinselliği bir tabu olması kadınlar bu şekilde çoğu kadındacinsel sorunlarını saklama eğilimleri devam eder. Cinsellikten soğuma, uzaklaşma hatta cinsel isteksizlik gibi etkiler vardır. Bu nedenlerle ilişki sırasındaki gergin psikoloji kadınlarda erken orgazm ve erken boşalma gibi sonuçlar olasıdır.

KADINLARDA SEX YAPARKEN KİTLENME NEDİR ?

Çoğunlukla bayanlarda veya kadınlarda seks yapma sırasında oluşması sıklıkla rastlanmaz. Fakat aşırı heyecan ve panik gibi etkilerle bu durumun erken orgazm olma ve erkeğini memnun edememe meydana gelmesi olur.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.