Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

31 Çekerek Daha Nasıl Geç Boşalınır ?

31 Çekerken Daha Nasıl Geç Boşalabilirim,Masturmasyon,Ne Kadar Sık Yapılmalı,Mastırmasyon Alı,

Düzenli olarak yapılan masturbasyon yada daha kolay adıyla 31 çekmek bize daha geç boşalmamıza yardımcı olabilir mi ? Çoğu Uzman bu konuda bu durumu önermemektedir.

Tıp literatüründeki adı masturbasyon olan ve elle boşalma, aslında bekarlık döneminde bile zaruri görülen bir işlem olarak ihtiyaç duyulduğu için yapıldığı söylenir.Erkeklerin hemen hemen hepsine yakın  kısmı, bayanlarınların da yarısından fazlası gençlik dönemlerinde az-çok bu elle boşalma yapmaktadır.

Bu da en çok ergenlikte 14-20 yaşlarındaki kişiler bu yola başvururlar.Bazısı da bir zevk için  yapar ama uzayan dönemde  alışkanlık haline, her fırsatta sık sık mastürbasyon yapma ihiyacını doğurur.Aslında sağlık için tehlikeli ve dini açıdanda bir çok zararı vardır.Sağlık açısından iki önemli zararı vardır.Bu birinci olarak tekrarlayan dönemde bağımlılık haline dönüşür.

İkinci ve en önemlisi elle çekmeden dolayı özellikle de erkeklerde damar patlamalarına bağlı olarak peniste morarma 30 yaşına gelmeden erken boşalma tehlike çanları çalmaya başlar.Bu konuya çok ciddi yaklaşmak ve uzak durmak gerekir.

Dini açıdan ise insan sağlığını korumak ve evlilik düzenini sağlamaktır. Günümüzde kullanımı; kişinin (kadın veya erkek) kendi kendine cinsellik yaşamak için  veya cinsel doyuma ulaştırması  yaptığı eylemi ifade eder. Daha bilinen ve teknik bir açıklama yapmak gerekirse cinsel tepki üreten istemli kendi kendine uyarım  yoluyla meni atma(boşalma)olarak tanımlanabilir.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  04.08.2015 tarihinden beri 13488 defa okundu.
Taglar:    mastürmasyon    mastürbasyon    elle boşalma    31 çekme    31 çekmek    mastürmasyon nedir    Masturmasyon sık yapma    masturmasyonla geç boşalma    düzenli 31 çekme    düzenli mastürbasyon    elle boşalma