Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Lezbiyenlik Nedir? Lezbiyen Kime Denir? Lezbiyenlerde Cinsel İlişki

Lezbiyen Nedir? Lezbiyen Kime Denir? Lezbiyenlerde Cinsel İlişki

Lezbiyen, hemcinsine karşı cinsel ilgi duyulması ve kadın kadına yani en az iki kadının seks yapan kişilerdir. Yani kısacası homoseksüel tercihi olan kadın kadına seks yapma isteği ve arzulanması ve karşı cinse yani erkeklere karşı cinsel ilgisi alakası olmayan kişilerdir. Sadece kadın kadına duygusal ve cinsel yakınlıktır.

Lezbiyenlik cinsel bir tercihtir. Burada kendilerini cinsel açıdan tahmin ne şekilde olur. En nihayetinde ortada bir penis yoktur. Çeşitli seks oyuncakları ile özellikle dildo denilen penise benzer çeşitleri vardır bunların vibratör çift taraflı gibi değişik materyallerle ihtiyaçlarını giderirler.

Lezbiyenliğe derinlemesine bakıldığında heteroseksüellikten farksızdır. Sonradan

edinilen tecrübeler doğrultusunda da bazı kadınlar lezbiyen olma tercihinde bulunabilirler. Bunun için  en büyük etkenlerden birisi cinsel hazzın homoseksüelliğe göre farklıdır. Cinsel anlamda bir erkeği çekici bulup bulmazlar.  Erkeklerde ise bu durumun adı gay erkek olarak adlandırılır. Pasif gay ve aktif gay olarak tabir edilir.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  15.09.2015 tarihinden beri 5009 defa okundu.
Taglar:    lesbiyen    lezbiyen    lez    lez ilişki    lezbiyen nedir    lezbiyen kime denir    lezbyen    kadın kadına