Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Karanfil Yağı Nedir? Erken Boşalmaya Çözüm Olabilir Mi?

Karanfil Yağı Nedir? Erken Boşalmaya Çözüm Olabilir Mi?karanfil Yağı Penise Sürülür Mü Hakkında Bilgi

Erken boşalmaya bitkisel çözümler arıyosanız son zamanlarda karanfil yağının sıkça reklamı yapılmaktadır. Cinsellikten uzun zamandır zevk alamıyor ve bu durum sizi aşırı strese mi girmenize,ayrıca  3-5 dk içinde erken boşalma korkusu mu yaşıyorsunuz, partneriniz  ve siz bu durumdan rahatsız mı oluyor, kendinizi sekste yetersiz mi hissediyorsunuz, ayrıca ilişkiniz bitme noktasına kadar mı geldi, erken boşalmayı önlemek için çözüm bulamadınız mı, erken boşalmayı kontrol edemiyor musunuz?

Karanfil özellikle ağız bakımı konusunda en etkili yollardan biridir. Son zamanlarda  cinsel gücü arttırdığı ve karanfil yağını penisimize sürebilirmiyiz. Ve sonucu ne olur. Pek çok rahatsızlık için şifa kaynağı karanfil yağını kullanmaya başlamadan önce  bir doktora danışmanız gerekir.

Ünlü bir altarnatif tıp konusunda çalışmalar yapan bir kişi günde erkeklere erken boşalmayı önlemek için günde 2 bardak karanfil çayı içmeyi tavsiye ediyor. Karanfil çayı erkelerde cinsel ilişkiden 2 saat önce bayanlarda ise 1 saat önceden tüketmeleri gerekiyor. Miktarlarda aşırıya kaçmadan tüketmek gerekiyor. Fazlası uykusuzluğa sebeb oluyormuş. Bazı kitaplarda cinsel ilişki öncesi penise karanfil yağı sürmek penise yapılan masajın etkisiyle geciktirici özellik sağladığını kaydetti.

 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  29.03.2018 tarihinden beri 591 defa okundu.
Taglar:    karanfil yağı    erken boşalma karanfil    karanfilyağı faydaları    penise karanfil yağı