Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Kadınların Sex Dünyalarını Nasıl Olur ?

Kadınların Fantazi Dünyalarında Neler Olup Biter Sizin İçin Araştırdık Kadınların Gizli Seks İstekleri Hakkında Bilgi

Günümüz kadınları cinselliği yeniden belkide tekrar keşfetti !Kadınlar seks yaparak kalori vermek mümkündür. Çünkü hareket etmek vucuda kalori yakmasına neden olur.

Kadınlar ilk çocukluk yılllarından süre gelen ve onlar  için cinsellik daha çok özel, daha kapalıdır. Bir nevi tabudur kadın cinselliği. Bu yüzden genelde fantezilerin erkeklere özgü bir şey olduğunu düşünülebilir. Kadınların cinselliğindeki bu değişik fantazilerini anlatmaktan çekinmeleri yada anlatmamaları altında yatan sebeb kendi hakkında sapkınlık olarak değerlendirme ve alacakları  tepkilerden çekinebilirler.

Ama kadınlar kendi iç dünyalarında ise pek dillendirmeseler de çok çılgın ve ilginç fantezi dünyaları vardır. Oysa cinsel fantezilerin amacı kadını ve partnerini, daha mutlu, heyecanlı ve tatmin edici bir seks yaşantısı için   bu sayede  çok daha mutlu bir cinsel yaşam olur. Kadınlar gizli yada fantazi olarak kocasından başka kimseyle birlikte olma isteğine sahip olmasalar bile,sex için havaya girebilmek için partnerlerinin çok yakışıklı iş arkadaşıyla seks yaptığını hayal edebilirler. Kimileri ise daha uç noktalara gidebilir.

Belki bir swinger çift, lezbiyen yada grup seks yaptıklarını yada mekanın bir orman  araba yada plajda gün batımında gibi bir çok farklı yerler olabilir. Nede olsa hayal etmek insanlara mahsustur ve herhangi bir sınırıda yoktur.Haliyle seks oyuncaklarıda önemli yer tutmaktadır.Kırbaç, kelepçe yapay penis, titreşimli oyuncaklar, masaj yüzükleri, şehvet eldiveni gibi arttırabileceğimiz sayamayacağımız kadar pek çok seks oyuncaklarını gerçek hayatta kullan veya  cesaret edemeseler de  fantezilerinde önemli büyük bir yer tutar. Kadınların hemcinsleriyle sevişmesi  fantazisi de oldukça yaygın.
Hangi pozisyon kadınları mutlu ediyor? İlk önce kadınlar ön sevişmeyi ve iltifatlardan çok hoşlanırlarDaha güzel bir seks yaşamı için her kadının ve erekeğin aklında bulunması gereken bir kaç önemli detay Her kadının mutlaka zevk aldığı bir pozisyon vardır. Özellikle misyoner ve kucak dansı dediğimiz pozisyon en başta gelen tercihleridir. Çok seksi bir vucudunuz yoksa vücudunuzun kusurlarını bırakın ve kendinizi sevişmenin akışına bırakmak yapacağınız en doğru karardır. Olumsuzlıkları bir kenara bırakıp seksten zevk almaya harcayın. 

  
 
 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  24.09.2015 tarihinden beri 5503 defa okundu.
Taglar:    kadınlar ve sex    sikiş    kadınlar fantazisi    kızları nasıl sekse ikna ederim    kadınlar nelerden hoşlanırlar