Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Kadınları Yatakta Çıldırtacak ve Mutlu Edecek 10 Farklı Teknik

Kadınları Yatakta Çıldırtacak 10 Farklı Teknik,Seks Taktikleri ile İlgili Bilgiler

Kadınların vucutlarında hassas bölgeleri adeta seks için onları çıldırtacak bölgeleri bulunur. Seksten önce yapmammız gereken güzel sözler ve o hassas bölgeleri ellemek işimizi kolaylaştıracaktır.

Kadınların cinsel arzuları ve istekleri erkeklere göre bazı farklılık olması çok doğaldır. Yapılan anketlerde kadınlar erkeklere göre seks konusunda yeniliğe ve farklı pozisyon ve mekanlar konusunda oldukça cesur oldukları ortaya çıkmıştır.Ayrıca kadınlar kontrollün kendilerinde olmasını istemektedirler.Sıradanlaşan birlikteliklerde seks hayatında yenilikler ile sıradışı bir hale getirmek sizin elinizde.İşte sizin için derlediğimiz 10 farklı seçenek

1. doggy stle:En favori olan ve bilinen domalma olarakta tabir eedebileceğimiz en klasik seks pozisyonudur.
2. uzanmış klaliçe pozisyonu: kadın masa yada yatağa sırtüstü uzanarak erkek ayakta  kadınla bütünleşecek şekilde  kadının kalçası masanın kenarında kalacak şekilde uzanmasıdır.
3. 69 pozisyonu:Tabikide en tartışmasız erkeklerin ve kadınların sevdiği pozisyondur.Bu pozisyonda kadın erkeğin penisini erkekte kadının vaginasını yaladığı en kıskırtıcı sevişme tekniğidir.Tabi bu pozisyon için temizlik çok önem arz eder.
4. lotus:erkeğin bağdaş kurmuş duruşuyla oturması ve kadının bacaklarını erkeğin belinden dolaması ve erkeğin kucağına oturmasıdır.Yatakta bu pozisyonu gerçekleştirmek biraz zahmetli olabilir.Erkeğin ayaklarını zemine koyacağı şekilde sandalyeye ya da yatağın ucuna oturması şeklinde yapmak daha kolaydır denge açısından. Seks uzmanlarına göre bu, çiftin birbirine yakın ve aynı hizada olduğu, göz göze gelebildiği en romantik pozisyon.
6. masa üzerine yatırılma:Dizi ve sinemalarda örneğine çokça rastladığımız daha çok sevgili yada kaçamak yapmak isteyenlerin patron-sekreterde diyebileceğimiz yatak dışında farklı bir alternatiftir.
7. ön sevişme ve boyun bölgesinin öpülmesi:Kadınların tav olduğu ve sekse ikna etmeyi kolaylaştıran hayır diyemeyecekleri en kestirme yoldur.Zaten kadının boyun bölgesi oldukça hassastır.
8.Misyoner Pozisyonu bu pozisyonunda kadının bacaklarını yukarıya ve iki ayrı yöne mümkün olduğu kadar açarak kendisini bıraktığı erkeğin kucağında olmasıdır.Tabi bu pozisyon erkek için çok yorucu olabilir.
9. Jokey Pozisyonu:erkeğin sırtüstü uzandığı ve kadının ata biner gibi üstte olduğu pozisyondur.Burada penis dik bir şekilde, vajinayanın içine giriyor.Penisi tamamen hissedebildiği için, bu pozisyonda kadın daha fazla uyarılıyor. Bu pozisyonda aynı anda ileri-geri hareket edilirse, penisin başı  kadının G noktasını uyarır ve daha kolay orgazma olur.
10.Misyoner:Bu pozisyonu uzun uzadıya anlatmaya gerek yok.Burada bütün işi erkek üstlenir.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  12.08.2015 tarihinden beri 14127 defa okundu.
Taglar:    sekste baştan çıkarma    seks ve kadın    arzulu kadın    kadında hassas bölge