Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Kadınları Etkilemek İçin Ne Yapabilirim ? Kadınları Etkileme Sanatı

Kadınları Etkilemenin ve Baştan Çıkarmanın Yolları Nelerdir? Hakkında Bilgi

İlk görüşte aşık olduğunuz sizin hayatınızı kadını olacak kişiyi etkilemek ve ona bir an önce açılmak istemek kadar doğal bir durum yoktur. Birinden etkilendikten sonra duygulara gem vurmak oldukça zordur. Beğendiğiniz bir kadın var ve onu elde etmek çoğu zaman işler istediğimiz gibi gitmeyebilir. Hoşlandığınız kadını baştan çıkarmak ve onu kendinize sırılsıklam kendinize aşık mı etmek istiyor ve bunu nasıl yapmanız gerektiğinizi öğrenmek istiyorsunuz?

Aslında her kadının evrensel olarak çekici bulduğu milyonlarca temel olarak bilmeniz gereken ve kadınları baştan çıkarma etkileme konusunda işinize yarayacak yaklaşımları birkaç bilgi paylasacağım.
İlk başta yapmamamız gereken hayatımızı nasıl çekici hale getirebiliriz, en temel soru bu olmalı.

Çünkü erkeklerin çoğunun kadınlara yaklaşımlarında iletişim en önemli yol sarf edilen sözcükler kelimeler ve bunun yanında, gerek beden dili, gerekse de ses tonu ilk izlenim için çok önemlidir.

Kadınlar bu sayılanların ilk karşı cinste yani erkekte ilk farkındalık oluşturur. Çünkü kadınlar  verdiği tepkilerin güçlü önsezileriyle bir erkeğin davranışlarını bakarak erkeğin ne kadar güçlü sağlam karakterli ve kadınları tavlamanın kolay yoludur.Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  03.11.2015 tarihinden beri 5268 defa okundu.
Taglar:    kadınlar nelerden hoşlanır    kadın beğendiği erkek    bayan baştan çıkarma    kadınları etkileme    kadın tavlama    kızdan hoşlanma    aşk doktoru öneri