Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Kadınlar Klitorislerinin Yalanmasından Hoşlanırlar Vagina Nasıl Yalanır?

Kadınlar Klitorislerinin Yalanmasından Hoşlanırlar Mı? Vagina Nasıl Yalanır? ile İlgili Bilgi

Kadınlar ve erkekler seks yapmaya heyecan katmak istediklerinde oral seks methodunu kullanmak isteyebilirler. Klitoris yani vajinanın yalanması hem erkekte hemde kadının hoşuna gidecektir. Ne varki vajina temizliği çok önem arz eder.

Halk arasında bızır adı verilen klitoris yada vajina kadının başlıca zevk almasındaki en önemli kısımdır. Klitoris kadınların en hassas cinsel organıdır ve kadınlarda vajinanın hemen üstünde bulunan cinsel organdır. Klitoris, oluş ve yapı açısından incelendiğinde erkeğin cinsel organı penise benzer. Kalınlığı ortalama 3-4 mm dir. Klitorisin seks dürtüsünü uyarıyı attırarak doyuma ulaştırmayı sağlamanın dışında herhangi bir işlevi yoktur. 20-40 yaş arası kadınların cinsel açıdan en aktif olduğu zamandır.

Cinsel uyarı esnasında kabarır ve dokunmaya karşı çok hassaslaşır. Erkek cinsel organında görülen bu sertleşme ve yön değişikliği klitoriste bulunmamaktadır. Klitoris takıları ve genital piercing  uygulamalarının  kadın cinsel yaşama etkileri ise Günümüzde özellikle sıkça yurtdışında genç kadınlar vücutlarına özellikle yüz kısmında dil burun gibi yaptırdıkları piercing uygulamalarını bir cinsel aksesuar olarak cinsel organlarına ve klitoris  de yapmaktadırlar.

Oral seksin ve kadınların en çok hoşlandığı vajinasını yalanmasını öpülmesi ve okşanması kadın cinselliği açısından çok önemlidir. Olağanüstü bir orgazm yaşamasını sağlayar. İyi bir oral seks yapmak için kadınların hassas bölgelesi gögüsleri ve vajinasıdır. Partnerinizin genital bölgesini, vajina girişini, klitorisini veya anal bölgesini nasıl olursa olsun, yalamanız  onların hoşuna gidecektir.


Cinsel ilişkiden önce vagina bölgesinin ılık su sabunlu su ile çok iyi şekilde yıkanmalı. Vagina temizliği çok önemlidir. Bu ilişkide herhangi bir ürün kullanılmamalıdır. Örneğin kaydırıcı krem orgazm krem kesinlikle sürülmemeli. Bunun öncesinde bayan afrodizyak damla veya cinsel performans hapları alınabilir.


Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  28.09.2015 tarihinden beri 11265 defa okundu.
Taglar:    am yalama    vagina    vagina yalama    vagina nasıl yalanır    bızır    klitoris    klitoris nedir    vajina okşama    vajina diileme    vajina masaj