Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Kadınlar En Çok Hangi Saatler Arasında Sex Yapma İstekleri Daha Yüksektir ?

Kadınlar En Çok Hangi Saatler Arasında Sex Yapma İstekleri Daha Yüksektir ? Hakkında Bilgi

Yapılan araştırmalar erkeklerin ve kadınların en çok seks istedikleri arasıda büyük bir zaman farkı olduğunu belirtiliyor. Ünlü bir seks oyuncağı firmanın yaptığı araştırmaya dayandırılarak yapılan açıklamada her 4 kadından biri en çok gece saatinde 11 ve 2 cinsel istekleri tavan yapıyormuş. Mevzu erkeklere gelince ise erkekler için sabah 6 ila 11 arasında en çok istekli oldukları saat olarak açıklanıyor.

Kadınların çoğu zaman seks isteklerini erkekler gibi dışa vurmazlar. Yapılan araştırmalar kadınların gizli erkeklerin günün belli saatlerinde özellikle sabah saatlerinde uyandığı zaman ereksiyon halinde penisleri dimdik uyanırlar. Yani sabah ereksiyonu olurlar. Özellikle kadınlar seks isteklerini açıklamayabilirler. Kisişine göre ve yaşanmışlıklarına göre değişiklik görülebilir.

Birçok araştırma sonuçlarında kadınlarda geceleri cinsel istekleri artarak libodoları en yüksek seviyededir. Geceleri romantik bir gecenin ardından gelen ateşli bir sevişmeyi tercih ederler. Kadınlar genel olarak seks konusunda olduğu gibi secicidir.

 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  07.01.2016 tarihinden beri 5961 defa okundu.
Taglar:    kadınlar hangi saate sex ister    hangi saatlerde libodo daha yüksektir    erkeklerde ereksiyon    kızlar hangi saatlerde istekli olurlar