Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Jin Ying Hap Nedir ? Jin Ying Hapının Etkileri Nelerdir?

Jin Ying Nedir ? Jin Ying Hapının Etkileri Nelerdir? Ying Jing Hapının Kadınlar Üzerindeki Etkisi Nedir Hakkında Bilgi

Ying jing hapı şekil olarak siyah renkli küçük çikolata parçasına benzeyen bir tarafında YING diğer tarafında JIN yazıyor. IDEA PHARMA tarafından üretilmiş olup orijinal olarak JİN YİNG ismiyle adlandırılır. Bazı firmalar jin ying hapı BLACK PEARL  yani siyah inci adıylada karşımıza çıkar. İkiside orjinal olup arasında kalite olarak jin jing hapı daha yüksektir. Kutu üzerinde 28000 mg yazmaktadır. Az öncede bahsettiğimiz gibi hapın üzerinde yazan isimle orijinal olarak bulmak mümkündür.

Erkekler için özel bu ürün ginseng bitkisi ile ihtiva edilerek zenginleştirilmiş olup adındanda anlaşılacağı üzere jin ying diye bilinen yani bir çeşit bitki de ayrıca ihtiva eder. Bay - bayan kullanıma uygun olup fakat kadınlar kullanırken hapı 3 te 1 oranında kullanmalarında yarar vardır.

Jin Ying hapının içeriğinde bulunan formülünde selenomethionine , magnesium , hawthom , supreme , tribulus, terrestris, wolfery friut, ginseng gibi daha bir çok bileşimle olauşturulmuş kombinasyondur.
Jin Ying kullanımı ise oral olarak yani ağız yoluyla ılık su ile mide boşken kullanarak 10-20 dk içinde etkisi gelebilme ortamını hazırlar.
Jin Ying bir tableti 2800 mg denk gelmektedir. 10x28000 olarak satılmaktadır. Son kullanım tarihi ürün ambalajının üzerinde bulunmaktadır.
Jin Ying erkek cinsel sorunlarında faydalı olabilir. Amerikadan ithal bir üründür.

 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (1)

FİYATI NE KADAR NASIL TRMŞN EDEBİLİRİZ

YAVUZ HASAN ANKARA

fiyatı sitemizde yazıyor güncel fiyatlar temin konusuna gelince ister bizi 532 733 44 67 nolu telefonuzdan arayarak sipariş verebilir dilerseniz de sitemiz üzerinden

Müşteri Temsilcisi Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  25.04.2017 tarihinden beri 4632 defa okundu.
Taglar:    jin ying    jın ying    jın yıng    yıng jing    ying hapı    jing hapı    ying jing nasıl kullanıır    bayanlar ying jing hapını kullanabilir mi    akimler kullanabilir