Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

İnanılmaz ve İlginç Seks Kazaları En Acayip Seks Kazaları

Sex Sırasında Yaşanan İlginç Kazalar ve İstatistiği ile İlgili Hakkında Bilgi

Kaza geliyorum demez ! Çoğu dikkatsizlikten çoğu ise farklı deneyimleri uygulamak istemek rutin olan seksten sıkılıp talihsizlikler yaşanması söz konusu olabiliyor.

Sex sırasında birçok kaza yaşanması olası bir durumdur. Bu konu hakkında araştırma ve çeşitli istatistiki bilgiler veri olarak toplanmıştır. İşte bu verilere dayanarak ve seks istatisliğini aşağıdaki bilgilere bakarak yapılan araştırma sonuçlarından çıkan çok ilginç bilgiler mevcuttur. Yani buna iş kazasıda demek yanlış olmayacaktır.

İster inanın, ister inanmayın, tek gecelik veya hayatının aşkıyla olsun, insanlar sevişirken bir takım kazalar geçirebiliyorlar. Bazen insanlar çok farklı birşey deniyeyim derken olmadık şeyler başımıza gelebilir. Örneğin  bir adam çizgi film karakterlerinden biri kılığına girer .Sevgilisinide elini kolunu ve ayağını karyolaya bağladı ve kendisi de gardırobun üzerinde atlamayı planladı uygulamaya geçince gabdılop ağırlığı kaldıramadı  adam ani bir refleksle karyolaya atladı ve kadınla erkek acı içinde hastaneye kaldırıldı ve bu da en ilginç yakın tarihte yaşanan seks kazası olarak kayıtlara geçti.


Şimdi seks verilerini kısaca bir göz atalım. Her gün ortalama 240 milyon insan seks yapar. Bir insan hayatı boyunca ortaya 7 bin 800 kez seks yapıyor. Her yıl  dünyada insanların %33ü seks yaparken çeşitli şekilde yaralanmalar meydana geliyor.


Seks sırasında en çok rastlanan yaralanmalar şu şekilde cereyan ediyor. En fazla kas ve bel incilmesi , yerde sex yaparken halıyla temas sonucunda halı yanığı yaralanması , boyun ve omuz ezilmesi, el ayak burkulması oluşabilir. bunun gibi çeşitli fantaziler yaparken pek çok değişik en çok seks kazası yaşanan mekanlar mekanlarda mevcuttur. Sırasıyla evde seks yaparken en çok koltuk,yatak odası sandalye gardrop mutfak gibi bir çok vurma çarpma gibi denge sağlayamama durumlarında meydana gelen talihsizlikler herkesin başına gelebilir. Bunun dışında Merdiven boşluğu ,Otomobil Duş/küvet Bahçe Tuvalet gibi mekanlarda


Seks sırasında en çok kırılan ev eşyalarıda yok değildir. En başta yatak , kadeh, fotoğraf çerçevesi, sandalye, pencere ,vazo telefon gibi çeşitli cisimler en heyecanlı yerde tuzla buz olurlar.
Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  24.09.2015 tarihinden beri 6732 defa okundu.
Taglar:    sex    seks    sekste kaza    ilginç seks kazaları    penise yüzük