Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Hoş ve Seksi Kızlardan Telefon Numarasını Nasıl Alabilirim ?

Hoş ve Çekici Kızların Telefon Numarasını Nasıl İstenir? Hakkında Bilgi

Kızlardan telefon numarası nasıl alabilirim hakkında bilmeniz gerekenleri sizlere burada bilinen ve etkili sonuç veren yöntemleri anlatıyoruz.

Bir kızdan telefon numarasını istemek  özgüvenli bir erkeğin yapabileceği usta işi hoş ve kızlarla tanışma ve flört  için taktiksel olmak gerekir. İlk önce başarısız olma ihtimalinizi göz önünde bulundurmak sizi başarısız olmada daha kısa süreli olmasını saylayabilir. Kızlar tanımadıkları erkeklere yada kişilere telefon numarası vermekte başta tabii ki de çok çekinmeleri çok normaldir.

Hiçbir risk almadan en kısa dan yapmak isterseniz mesela kafede oturuyorsunuz  önemli olan kızın yalnız olması kriteri gerekir.

Elinde bir kitap var ise eğer o kitap hakkında bir iki kelime ederek tanışma ortamı idealdir. Kitabı okuduysanız eğer kitap hakkındaki yorumlarınızı ayaküstü paylaşabilir ve yanına oturup bir kahve ya da içecek bir şeyler içmek istediğini sorabilirsiniz. Kitabı okumadıysanız yazar hakkında fikir edinmek istediğinizi bu kitabı aslında almayı düşündüğünüz bilgi isteyebilirisiniz.


Oturduğunuz an kıza iltifat etmeyin kesinlikle. İlk önce kendinizi tanıtın ve kibarca adını sormayı deneyin. Sevgilin var mı falan diye absürt sorular sormayın. Gayet arkadaşçıl davranmayı deneyin ve emin olun ki kızlar önce arkadaş olmak isterler. Sonrasında tekrar konuşmak için telefon numaranızı ilk önce siz verin ve sonrasında onun telefonunu isteyin.


Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.