Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Green Temptation ile Kadınları Azdırma ve Yatakta Kışkırtma Yolları

Green Temptation ile Kadınları Azdırma ve Yatakta Kışkırtma Yolları Hakkında Bilgi

Bayan azdırıcı damla verip kız arkadaşım nasıl azar ve azdığı zaman ne gibi reaksiyonlar olacağını kısaca açıklamak gerekirse. Kadın azdırmak kolay gibi görülebilir.İşin aslı çok kolaydır ama görüldüğü kadar da basit değil. Kadınların istek hormonları yani orgazm olmaları erkeklerden çok farklıdır. Biz erkekler olarak her şekilde seks yapabilme isteğine sahip varlıklarız. Sinir, stres veya psikolojik faktörler seks yapmamızapek engel değildir. Kadınların istek hormonları ise sadece duygusal anlamda kendileri iyi hissettiklerinde ortaya çıkmaktadır. Yani yapmamız gereken ilk görev kadını duygusal yönden beslememiz gerekir. Kadınlar erkeklere göre 8 kat daha azgındırlar.

Bayan afrodizyak etkili olan green temptation bir bayan damla ürünü olup sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz. Green temptation damlası bir içeceğin içeriine 8 damla damlatılarak kullanılır. Tabi bayanın böyle bir ürünü kullandığından bilgisi olması gerekir. Ayrıca seks yapmaya istekli olmasıda diğer bir etkendir. Green temptation ürününü kullanan bayanda bir süre sonra terleme, sıcaklık artışıyla beraber kadınlık hormonu aktif hale gelerek etkisini gösterebilir.

Biz erkeklerindehoşlandığımız kadını tahrik etme, azdırma ve yatakta kışkırtıcı olmalarını sağlamak için bazı ritüelleri uygulamsı gerekir. Ne de olsa emeksiz olmuyor hayat! Bunları uygulamak zor değildir. Ortamın birazcık romantizm rüzgarı etkisinde olması bayanları hem gevşetir hemde siz onu daha kolay yatağa atarsınız. Daha sonrasında küçük dokunuşlar oldukça önemlidir. Karşı cins kulağına hoş sözler söylemek, omzunu öpmek, göğüslerini okşamak bayanları çok kolayca tahrik edebilirsiniz.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  16.07.2018 tarihinden beri 1253 defa okundu.
Taglar:    green temptation    kadınları azdırma    yatakta kışkırtma    kadınları tahrik etme yöntemleri    bayanları baştan çıkarma    bayan damla ile azdırma