Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Gerdek Gecesinde Sütyen Nasıl Çıkarılır? İç Çamaşır Çıkarmanın Püf Noktaları

Gerdek Gecesinde Sex Öncesi Sütyen Çıkarmanın Püf Noktaları Nedir Hakkında Kısaca Bilgi

Evliliğin ilk gecesine halk arasında gerdek gecesi denir. Bir çok kişi ilk defa bu gece cinsel ilişkiye adım atacak olup heyecanlı ve ilginç bi deneyim olacaktır.

Bazı erkekler için sex sırasında kadının sütyeninin üzerinde kalmasına tercih ederler. Ama çoğunluk kadının çırılcıplak kalmasını tercih edenler %95 gibi çok yüksek bir orandadır. Çünkü seksin en heyecanlı yanlarından biride onu kendi ellerimle çırılçıplak soymak daha çok hoşuma gidiyor. Kadınlarda küçük dokunuşlar ve erotik bir şekilde stipriz yapar gibi bir erkek tarafından soyulması kadın ruhunu hayli fazlasıyla okşar. Bu durum ilk gece olan gerdek gecesinde ise daha başka heyecan ve erotizim etkisin dozu çok yüksektir. Şimdi kadının yapılan bir araştırmada erkeklerin en çok zorlandığı kıyafet sütyen olarak kayda geçmiştir.

Yapılan bir araştırma erkeklerin % 78 inin sütyen kopçası açmayı başaramadıkları ortaya çıkmıştır. Erkekler sütyen açarken ortalama 3 dakika kadar mücadele ettiği araştırma sonuç bu şekildedir. Bu yapılan bir araştırma, sütyenin erkekler için büyük bir sorun olduğunu çıkardı.

Araştırmaya 20-49 yaş grubunda bin erkek katıldı. Bu erkekler yeni evlenme hazırlığında olan bireylerden seçilmiştir. Erkekler partnerlerinin yani kadının iç çamaşırlarını çıkarması ortalama 3 dakika sürmüştür. Hatta seksen kişi ise iç çamaşırın sütyenin kopçasını açabilmek için 20 dakika uğraşanların dahi olduğu gözlendi.

Araştırma da erkeklerin yüzde 40 sutyeni bir sorun olarak gördüğü, solak olmayan erkeklerin sutyeni açmak için daha fazla efor harcadığı belirlendi.

Araştırmadan çıkan başka bir ilginç sonuç sutyen kazaları. Evet evet yanlış duymadınız belki sizin başınıza gelmemiş olabilir. Çoğu erkeğin, bu iş sırasında parmağını kopça denilen yere sıkıştırdığı da ortaya çıktı.uzmanlar, yeni tanışan ve ilk kez birlikte olunacak kadının sutyenini çıkarma süresinin, uzun süre birlikte olunan eşe göre daha uzun olmuştur.

Peki kadının sutyeni  nasıl açılmalı?

En kolay yol ve kesin olan şey eşinizin arkasına geçmek. Böylece kopçayı denilen telleri  görebilirsiniz. Önden ancak el yordamıyla ilerleyebilirsiniz ki bu da size oldukça çok zaman kaybettirecektir. Sütyeni tutup kendinize doğru çekin. Sağ elinizi sola sol elinizide sağa doğru iterek kopçanın çıkması mümkün olacaktır. Hareketleriniz burada yavaş olmalıdır. Yaklaşık 20 dakika gibi uzun zaman kaybeden erkeklerin mantık kurallarına aykırı hareket etmesi sonucu çok mücadeleleri çetin geçmiştir.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  24.09.2015 tarihinden beri 8678 defa okundu.
Taglar:    gerdek gecesi    gerdekte seks    ilk gece    sütyen gerdek cinsel ilk gece soyunma    sütyen sıyırma