Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Geciktirici Sprey Satan Eczaneler Hakkında Bilgi

Eczaneden Geciktirici Sprey İstemeve Geciktirici Spreyi En Doğru Şekilde Kullanma Hakkında Bilgi

Delay sprey özelliğindeki spreyler doğrudan erekte olmuş penis üzerine masaj yaparak güzelce yedirmek gerekir. Cinsel ilişkiden önce kullanılır. Yumurtalıklara kesinlikle sıkılmaması tavsiye edilir. Bir cinsel ilişki esnasinda penisin duyarlılığını etkileyerek (uyuşturarak) erken boşalmanızı tam anlamıyla engelleyen bir üründür.

Nerde Satılır ? Eczanede varmıdır ?

Geciktirici dediğimiz ürünler genellikle aczanelerde bulunmaz, Bulunda bile sınırlı sayıda eczanede bulunaiblir. Çünkü bunlar reçetesiz satılan ürünlerdir. Geciktirici spreyde en çok çesidi bulaiblieceğiniz yerlerden biride burasıdır incelemek içni tıklayınız. Sadece bir siparişle türkiyenin her yerine 1 günde teslimat yapan firmamaız bu gun verdiğiniz ürünün sipairşiniz yarın elinize ulaştırıyor.

Geciktirici sprey nasıl kullanılır ?

Kullanım olarak son derece basit olmakta olup kolay bir şekilde uygulama yapılabilmektedir. Geciktirici spreyinizi cinsel ilişkiye girmeden penisiniz ereksiyon halindeyken sağ elinize geciktirici spreyi alarak iyice çalkalayip, sol elinizin baş ve işaret parmağıyla penisinizin sünnet kesim bölgesinden tutarak sağ elinizin baş parmağıyla geciktirici spreyin püskürtme vanasına bastırarak 1 defa peniste duyarliliğin fazla olduğu bölgelere penisin kafasına (halk dilinde şapka diye tabir ettiğimiz) bölgeye püskürtüyoruz ve baş parmağımızla püskürtmüş olduğumuz geciktirici sıvıyı penisimize masaj yaparak iyice yediriyoruz. Hemen ardından da testislere 1 kez geciktirici spreyi püskürterek aynı uygulamayı testislerinize de uygulayıp cinsel ilişkiye giriniz.

Kimler Kullanır ?

Geciktirici spreyi erken boşalma problemi olanlar veya erken boşalmayi engellemek isteyen 16-45 yaş arası herkes kullanabilir. Alternatif oalrak yine güvenilir bir site olan bu adresden de tüm geciktirici ürünler uygun fiyatlarla sahip olaibilirsiniz.

Faydalı mıdır ?

Geciktirici sprey kullanıldığı taktirde penisin duyarlılığını azaltarak erken boşalmaları engellemeye yardımcı olmaktadır. Tabiki faydalıdır, aksi iddia edilemez (kalitesiz, dojaz miktari az olan geciktiriciler hariç).

Hangi hallerde kullanılamaz ?

Geciktirici spreyi haftada 6 seferi aşmamak suretiyle kullanılabilir aksi taktirde peniste kızarıklık yapar. Geciktirici sprey erkeklerin kullanımı içindir bayanlar erkeklerin geç boşalması için vajinasına püskürterek kullanamaz veya bayanlar erkeklerinin erken boşalmalarını engellemek için içeceğinin içerisine püskürtülerek de kullanılamaz.

Erken Boşalma Problemi Nedir ?

Erken boşalma erkeklerin korkulu rüyasıdır. Erken boşalmanin nedenlerini, sebeplerini ve tedavi yöntemleri bu sayfada sizlerle paylaşacağız.

Erkekleri etkileyen en sık görülen seksüel problemdir. Toplumun geneline bakıldıginda ise, bu sorunun bir hayli yaygın oldugu görülüyor Çalışmalar bu problemin erkeklerin %40'ında endişelenmeyi gerektirecek bir boyutta olduğunu göstermektedir. Her erkeğin hayatının bir döneminde yaşadigi erken boşalma sorunu mutlaka vardır. Cinsel ilişkilerin en az yarısında her iki tarafın da tatmin olmasını engelleyecek kadar kısa sürede boşalmanın meydana gelmesine erken boşalma denir. En şiddetli durumunda, ki bu da pek az rastlanan bir durumdur, herhangi bir cinsel uyarı olmadan, yalnızca seksüel uyarıları düsünmek dahi boşalmayi tetikler. Ancak daha sık olanı vajinaya zorlama sırasında ya da hemen vajinaya girer girmez olanıdır.

Erken boşalmadaki önemli kriter, boşalma erkegin ve partnerinin isteklerinden önce olması ve bunu seksüel ilişkilerinde sıkıntıya yol açmasıdır. Erkekte istek dışı erken boşalma yaşandığı taktirde cinsel tatminde azalma, suçluluk, utanç ve hayal kırıklığı hissi yaratmaktadır.

Erken boşalma en çok genç erkeklerde ve ilişkilerde yaşanmaktadır. Ereksiyon tam olamayınca erken boşalma kaçınılmaz olur. Çogu zaman evliliklerde eşler bu sorunu kabullenmis görünür; oysa evlilik dışı bir ilişkiye girildiginde yeni partner için bu sorun büyük paniğe yol açabilir.

İlk cinsel deneyimlerin sağlıklı olmayan ortamlarda yaşandığı durumlarda kişinin aşırı gergin ve bir performans gösterme geregi içerisinde ilişkiye yaklaştığı durumlarda erken boslamanın sık görüldüğünü biliyoruz.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (1)

DAHA ÖNCEDE 3 KUTU ALMIŞTIM BİR PROBLEM YOK TŞK ŞİMDİ 3 KUTU DAHA ALDIM BİR AN ONCW BEKLİYORUM GELSİN COK ACİL LAZİM

MURAT Ç VAN

Merhaba Murat Bey; En eski en çok sipariş veren müsterilermizden biri siniz. Her zaman güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz için tekrardan biz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Olabildiğince hızlı şekilde size ulaştırmaya gayret göstereceğiz. Saygılar.

Müşteri Temsilcisi Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  26.11.2013 tarihinden beri 17814 defa okundu.
Taglar:    geciktirici    geciktirici sprey    eczane    erken boşalma    delay    delay gecik    delay geciktirci en iyi sprey    delay sprey kullanımı