Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

France T253 Pills & Drops *YENİ*

4200mg X 10 Kapsül + 10ml X 1 Cam Şişe
1 Kutu 70  
2 Kutu 110  
3 Kutu 150  
Üretici: bpiFrance Pharma
Ürün Kodu: 6110
Stok: Var
Favori: Evet
Ürün Açıklaması

Yeni ürün fransadan ithal, eskiden beridir kendini kanıtlamış bpiFrance firmasının ürünü. Kampanya kapsamında 2 ürün bir arda satışta. Yoğun talep üzerine yeni ithalatına başlandı.

Ürün içeriğinde 10 hap ve 10ml damla bulunuyor.
Yani mavi renkli 5 hap erkek için,
vede pembe renkli 5 hap bayan için aynı kutuda bulunmaktadır.

Erkek hapını bayanların yine aynı şekilde bayan hapını erkeklerin yutması uygun değildir. Yutsalar bile herhangi bir etki göstermemktedir. Çünkü ürünler cinsiyete göre formüle edilmiştir. Bildiğiniz üzere her 2 cinsinde bünye yapıları farklıdır.

Hapların kullanım şekli cinsel aktiviteden 30 dk önce aç karına gibi ılık su ile çiğnemeden yutularak almaktır. Cinsiyet farketmez her 2 cinste aynı şekilde kullanabilir. Haptan hemen sonra üzerine yipip içilmemelidir. Biraz yeme içme işine ara verilmelidir.

Damlanın kullanım şekli ise daha çok hap yutamayan bayanların yada partnerlerin tercihi ve kullanımı içindir. Kullanım şekli basit olup ısaca özetlemk gerekirse, asitsiz ve kaynar olmayan bir içeceğin içine 8-10 damla kadar damlatılarak kullanılır. 24 sat içinde 10 damladan fazla kullanılmamalıdır.

Aynı şekilde haplarda 72 saat içinde tekrar yutulmaz. Yani kısaca en az 3 gün ara vermeniz kullanmamanız gereklidir. Ürünler oem box şeklinde ithal edilip yine size hava geçirmez statix koruyucu naylonu içinde gelir, ilk açan siz olursunuz.

Saklama şartları direk güneş almayan serin yerde muhafaza edilmesi uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. illaki buz dolabina kaymanıza gerk yoktur. Çekmece yada dolpatada muhafaza edileiblir.

Kullanılan başka haplar ilaçlar varsa bunlarla  birlikte kullanımını aynı zamana getirmemek gerekir. aralarında en az 2-3 saat süre olmasına dikkat edilmelidir.


Ne almanız gerektiğine ilişkin karar veremiyorsanız, belki yardımcı olabiliriz.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

Yorumlar (2)
France T253 Pills & Drops *YENİ* Yorumları, France T253 Pills & Drops *YENİ* kullananlar, Kullanıcı deneyimi ve geri bildirimler. Bu ürünün satın alan kullanan müşterilerimizin kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Küfürlü hakaret içeren yayımlanması mümkün olmayan yazılar içeren yorumları ne yazık yayınlayamıyoruz.Dikkat burası soru sorma alanı değildir. Sorularınız silinecektir. Sorular ve merak ettikleriniz için altına yazınız.

ürün gerçekten çok etkili , herşey mükemmel. kullanmak isteyen arkadaşlara şiddetle öneriyiyorum..

MURAT H. KIRKLARELİ

Merhaba. Öncelikle ben bu markayı kullanmadım; ama ünü herkesçe bilinen bir markadır. Birçok kaynaktan yaptığım araştırmaya göre, cinsel isteği artırma konusunda en iyi markalardan biridir. Yan etkisi olan Yohimbe bitkisini içermez. Bitkisel olduğundan dolayı doğru şekilde tavsiye edildiği miktarda alınmalıdır.

EMİN B. GAZİANTEP


Yorum Yazın !
Sizlerde düşüncenizi buradan herkesle paylaşın.
Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.