Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Erotik Shop Helal Seks Shop Nedir? Halal Seks Shop Hakkında Bilgiler

Helal Seks Shop Nedir? Halal Seks Shop Hakkında Merak Edilenler Hakkında Bilgi

Cinsellik bir ihtiyaç meselesidir. Klasik seks yani bir diğer adı vanilya seksi her zamanolması sekste rutin bir duruma yani tekarara düşebilir !

Belkide ilk defa bir çoğumuzun duyduğu nedir bu helal seks shop dediğimiz tamamen farklı bir alternatif cinsel ürün satan alışveriş yeridir.

Dünyada ilk helal seks shop yada başka bir ifade ile tabelelerda bulunduğu anlamıyla erotik shop hollandada  faaliyetine başlamıştır. Erotik mağaza sitesinde, yalnızca belirli ürünleri satılıyor. internet sitesindende satış yapan bu yer siteyi ziyaret eden tüm müşteriler  kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı  kullanıcılar için cinsiyetlerine tıklayarak giriş yapabiliyorlar. Yani bir anlamda burada harem-selamlık disiplini uygulanıyor.

İnternet mağazasında masaj yağı, kayganlaştırıcı, afrodizyak hap , spreyler, seksi kıyafetler gibi ürünler satın alabiliyorken sitede seks oyuncakları dediğimiz vibratör, şişme kadın, yapay vajina, dildo gibi hardcore ürünler maalesef satışı yapılmıyor haliyle. Bu siteye daha çok kadın müşteriler ilgi rağbet ettiğini ifade edilmektedir. Yakın zamanda ülkemizdede bu tarzda girişimciler vardır.

 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (1)

NASLL BİR ŞEYDLR

İSA Ş BATMAN

Merhaba, malesef sorunuzu anlayamadığımız için yanıt veremiyoruz. Saygılar.

Müşteri Temsilcisi Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  16.09.2015 tarihinden beri 6761 defa okundu.
Taglar:    seks shop    sohop    sexs shop    şop    şhop    helal seks shop    erotik shop    erotik market    sanal shop    vanilya seks