Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Erkeklerde Cinselliği Frenleyen Bitkiler ve Yiyecekler Nelerdir?

Cinselliği Azaltıcı, Cinselliği Bitiren, Cinel Sorunlar Yapan Yiyecekler

Amerika da bir grup bilim adamlanın yaptığı araştırmaya bağlı olarak evlilikte cinsel hayatı aktif ve testesteron hormonunun seviyesini düşürmesine yardımcı olabilecek aşırı seks isteğini erkeklerde frenleyecek olan bazı öngörüler sunmuşlardır.

Seks yaşamınızda ortada gözle görülür bir neden yokken birden bire cinsel hayatınız sekteye uğrayabilir ? cinsel hayatınızın kötüye gitmesini belkide sebebi tüketmiş olduğumuz yiyecekler olabilir!

Deniz ürünleri cinsel isteğin azalma yapması balıktaki civa ve toksinler, cinsel fonksiyonları düzenleyen hormonların üretim merkezi olan endokrin sistemine zarar verebilir. İlla deniz ürünü yiyecekseniz, somon, alabalık, istiridye, karides civa ve toksik madde oranı daha düşüktür.

Cinsel isteğinizin azalmaması için kahveden uzak durmanız gerekebilir. Gün içerisinde tüketilen 5‐6 bardak kahve, libidoyu düşürebilir.

Fast food da cinsel isteği azaltır. Testosteron seviyesini düşürür ve erkeklerde düşük kalitede sperm üretimine yol açabilir.

Erkeklerin cinsel performanslarının ve isteklerinin düşmesindeki en önemli etkenlerden biri de işlenmiş gıdalar. Özellikle işlenmiş peynirlerden uzak durmalısınız.

Soyadaki fitoöstrojenler kadınlarda ve erkeklerde hormonal dengesizliğe neden olur. Cinsel performansı düşürür. Bayanlarda seks hormonlarını azaltır. Erkeklerde de %40 oranında sperm sayısında azalmaya neden olur.

Alkol, vücudun su dengesini bozar. Erkeklerde erken boşalmaya sebep olabilir. Kadınların ise orgazma ulaşmasını zorlaştırır.

Kahvaltılık gevrekler de cinsel hayatı olumsuz yönde etkileyenlerden... Bu tür yiyecekler erkeklerin cinsel istek ve performansında düşüşe sebep olabilir.

Yapay tatlandırıcılar, vücudunuzdaki serotonin salınımını azaltan aspartam içerir. Serotonin, yalnızca mutlu olmayı sağlamıyor, aynı zamanda cinsel dürtüleri ve libidoyu da artıran bir hormon.

Cinsel isteği azaltan besinler denildiğinde akla konserve yiyecekler de gelmeli. Fırsat buldukça sağlıklı ve taze besinler tüketip, konserve gıdalardan uzak durmak gerekiyor.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  03.01.2018 tarihinden beri 2303 defa okundu.
Taglar:    cinselliği azaltıcı    cinselliği bitiren    cinsel sorunlar yapan    seksi frenleyen    seksi durduran    isteği körelten    ereksiyonu azaltan