Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Erkekler Bir Günde En Fazla Kaç Defa Boşalabilirler?

Erkekler Günde En Fazla Kaç Kez Boşalabilirler? Bir Kilo Boşalan Adam Kim?

Aslında cinsel ilişkide sayı mı kalite mi önemli. Yani çiftlerin birlikte cinsel ilişkiden aldıkları zevk mi daha önemli. Bu 3 defa da 1 defa da olabilir. Maalesef erkekler, ilişki sayısını erkeklik gücüyle aynı kefeye koyar.

İlk önce şunu belirtmekte çok büyük bir yarar vardır. Her erkeğin vucudu birbirinden yapı olarak bazen çok derin farklar vardır. Genetik özellikle sigara alkol kullanımı kişinin spor yapması ve hayat tarzı yanında yaşı gibi birçok nedenlerden dolayı farklılıkların olması gayet normaldir.


Erkekler her boşalma ortalama 1-2 çorba kaşığı kadar meni vucutlarında üretirler. Bir erkek hayatı boyunca ortalama 7200 kere boşalır ve 53 litre sperm üretimiş olurlar. Bir erkek gün boyunca ortalama 11 kez, gece boyunca ise 9 kez ereksiyon olabilir. Erkekler en çok sabah ereksiyonu olurlar. Çünkü vucut zindedir ve dinlenmiştir. Yani erkeklerin en azgın kuduruk oldukları saattir. Eğer her sabah genelde sabah ereksiyonu yaşıyorsanız çok sağlıklı bir cinsel hayatınız vardır.

ERKEKLER BOŞALMA VE SONRASI

Erkeklerde boşalma sayısı erkekten erkeğe değişebilir bunda erkeğin yaşı, psikolojik durumu ve o günkü ruh haline göre boşama süreci değişiklik gösterebilir. Bir erkeğin tek bir seferde bir kaç defa boşalması, çok sıra dışı bir durum gibi gelse de, genç erkekler bunu çoğu zaman yapabilirlerken, orta yaş ve üstü erkekler ruhsal bir durum yaşadıklarında defalarca boşalmada azda olsa zorluk çekebilirler. Bu nedendir   tek seferde birden fazla boşalma kesinlikle bir şehir efsanesi değildir. Ama çoğu kez tek bir boşşalmak erkek için en idealidir. B oşaldıktan sonra tekrar ikinciye başlamak erkeğin penisinde aşırı yanma olacaktır. Onun için ortalama 45 dk erkeğin dinlenmesi gerekir. Zaten erkek boşaldığı sırada şeker oranı düşer. En iyisi dinlenmektir. 
boşalma anında yaşanılan duygudaki rahatlama erkeğin  yaşadığı bedensel rahatlamaya, ruhsal rahatlamanın da eklenmesi ile genelde 10–15 saniye süren kasılmalar ile kendini gösterebilir.  Aslında bu soruyu bir erkek tek seferde ne kadar boşalır yerine günde ne kadar boşalabilir? Olarak ele alırsak, erkeklerin bir gecede birden fazla boşalabileceğini söyleyebiliriz fakat bununda aslında net bir sayısı yoktur.Kadınlar orgazm olma konusunda aslında çok şanslılar. Çünkü zincirleme orgazm olma şansları var. Bu zincirleme reaksiyon bir kadının 4-5 kez üst üste boşalma ihtimalleri vardır. Çoğu kadın için geçerlidir. Bu oran %95tir. Bunun için hiç beklemelerine de gerek yok.  Oysa bir erkeğin ikinci bir ereksiyon için bir saat hatta  1 hafta  zamana ihtiyaç duyarlar. Bir saat neyse de 1 hafta epey uzun, değil mi?

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  30.09.2015 tarihinden beri 8101 defa okundu.
Taglar:    bir kilo boşalan adam    en fazla kaç kez boşalabilirim    pornocular neden geç boşalıyor    günde boşalabilirim    erkekler kaç kez boşalır    en fazla kaç posta