Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

En Uzun Masturbasyon Yapan Erkeği ve Masturmasyon Rekoru Ne Kadar Sürdü ?

Dünyanın En Uzun Masturmasyon Yapan Erkeği ve Masturmasyon Rekoru Kaç Saat Sürdü Hakkında Bilgi

Kişinin kendi kendini cinsel organınıyla oynarak  tatmin etmesidir. Bir çok insan cinsel organıyla oynaması kişiye keyif ve heyecan verir. Cinsel arzuları yatıştırmak bedenin cinsel ihtiyaçlarını ve orgazm olmak içinde yapılır.

Amerika da bir kuruluş tarafından dünyanın en ilginç rekor denemelerinden biri her yıl düzenli olarak yapılıyor. Her sene yeni yeni kişiler bu alanda değişsede yeni rekor ise 9 saat 58 dakika süren bir mastürbasyon ile önceki yıl 9 saat 33 dakikayla kendisine ait olan rekorun üzerine çıkılmıştır.

Bu rekoru kırmak için yarışmacı hergün düzenli olarak 2 saat boyunca mastürbasyon yapıyor. Masturmasyon alanında iki kez dünya şampiyonu olmuştur. Kız arkadaşı erkek arkadaşına zaman tutarak da antrönörlük yapmaktadır.

Yapılan organizasyonun amaçlarından biri AIDS ve cinsel yolla bulaşan hastalıklara dikkat çekmektir. Dile kolay 10 saatle dünyanın en uzun süreli mastürbasyon yapan adamı olmak görüldüğü gibi hiçte kolay değildir. 10 saatlik bu rekor aralıksız olarak Sabah saat 9:00 da başladı ve akşam 18:00 de sona erdi.

Peki bu adam bu işi yaparken hiç utanmıyor mu yada eli kolu ağrımıyor mu? Yapılan geleneksel Masturbate-a-thon mastürbasyon maratonu sırasında kalabalıkların önünde kendini tatmin etmekten hiç rahatsızlık duymadığını söyledi.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  11.10.2015 tarihinden beri 5536 defa okundu.
Taglar:    uzun masturmasyon    mıstırmasyon    31 çekme    mastrürbasyon    kalabalıkta 31 çekme    sık mast yapma    mast yapma    mastürbasyon rekor    mastürbasyon teknik    52 çekme    sperm arttırma