Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

En Büyük Doğal Penise Sahip Olan Erkek

Tam Tamına Penisi 48 Santim,Devasa Boyuttaki Penis Hakkında Bilgi

Kesinlikle yanlış duymadınız! Bu dünyada ölçülmüş ve bir rekor olan bu devasa boyut olarak sayılacak en büyük penis boyutu dile kolay tam tamına 48 santim! Normalin çok çok üzerinde bir rakam 48 cm olması. Ortalam bir erkek penisi 15 cm civarındadır. Bu boyutta penise sahip olan adam bir meksikalı. Birçok erkeğin sahip olmak istediği bu penis boyutundan peki adam memnun mu?

Tabikide kendi beyanına göre çok zorluğu var diyor. Bir kere evlenecek bir kadın bulamıyormuş ayrıyetten onunla cinsel ilişkiye girmek isteyen kimse de yokmuş haliyle günlük hayatta da çeşitli zorluklar yaşamaktadır.

Guinnnes rekorlar kitabına girmek istediğini ve ayrıca özürlü sayılıp emekli olmak istiyor. Bu beyefendiyi kimse işe almadığı için geçimini çöplerden yiyecek topladığını söylüyor. Tabi bu kadar büyük penisi kaldıramadığını ve ereksiyon yaşamakta ve devam ettiremiyormuş.

Ne diyelim dışı bizi içi meksikalı adamı yakar.

 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (1)

SERTLEŞME SORUNU VAR BAŞKA YERDEN KIMIZI BAL ALDIM FAYDA ETMEDI ARADIM FİRMADA URUNDE SAHTE ÇIKTI CEVAP ALAMADIM. PEKI SIZDEKI URUNLER NASIL BIRŞEY BEN TANSİYON HASTASIYIM PENIZTE BUYUME YAPARMI NE DERECE DOĞRU

MEHMET Y ADANA

Merhaba Mehmet Bey, Ne yazıkki bahsettiğiniz ürün tiplerinde çok fazla sahte var. Tercihen orjinal epimediumlu ürünleri tercih edin. Sertleşme soruna iyi gelir tercihen hap kullanın. Ancak ne hap ne krem ne sprey hiç bir ürün peniste büyüme yapmaz. Boşuna büyütme için para vermeyin. Saygılarımızla.

Müşteri Temsilcisi Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  01.09.2015 tarihinden beri 15464 defa okundu.
Taglar:    en büyük penis    en büyük penisleri    devasa penis    en büyük penis    devasa yarak    büyük çük    çok büyük sik