Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Dünyanın Dört Bir Yanından Birbirinden Farklı Cinsel Gelenekler Nelerdir ?

Dünyanın Dört Bir Yanından Birbirinden Farklı Cinsel Gelenekler Nelerdir ? Daha Önce Hiö Duymadığınız Seks Gelenekleri Hakkında Bilgi

Duyduğunuzda şasırıp kalacağınız birbirinden ilginç hatta bu kadarda olmaz yok artık daha neler diyeceğimiz dünyada yaşayan insanların cinsellik algılarını oluşturan merakla okuyacağınız farklı cinsel ritüellerden bahsedeceğiz.

Himalayalarda yaşayan bir kabilede bir ailenin tüm erkek kardeşleri tek bir kadınla evlenir ve aynı kadını paylaşırlar. Kadın burada hangi erkek kardeşe seks eğiliminin fazla olacağını kendi belirleyebilir. kardeşlerden herhangi biri kadına şiddet veya sert davranması söz konusu değildir. Davranırsa aileden atılır.

Dünyanın en enteresan ülkelerinden biri olan Hindistanda bir kabilede ise gençlere yönelik sex ,kabile dansı ve müzik öğretilen bir festivalleri bulunur. Kadınlar her gece başka bir erkekle seks için cinsel ilişkiye girebilirler. Hamilelikten korunmak için bitkilerden yapılan doğum kontrol suyu içerler.


Bazı ülkelerde ise yeni evlenen damat ve gelin ilk gecelerinde yanlız değiller ! Aile üyeleri onların gerdek gecesini izliyorlar. Hatta uzak doğu ülkelerinin birinde ise yeni evlenen gelin düğün gecesi bittikten sonra damadın bir akrabası yada en yakın arkadaşıyla cinsel ilişkiye giriyor.

Afrikada bir vahşi kabilede sırf mesleği seks işçiliği olan köy köy gezen yada belli bir çevrede jigololuk yapan erkek seks işçileri vardır. Ergenliğe giren yada kocaları ölmüş olan kadınlarla cinsel ilişkiye giren ve sırtlan denilen kişiler mevcuttur. Bu durumda belli korunma yöntemleri olmayan bu kişiler gerekli korunma önlemlerini almadıkları için cinsel yolla bulaşan hastalıkları kadından kadına taşımaları riski oldukça yüksektir.

 

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  24.06.2019 tarihinden beri 401 defa okundu.
Taglar:    afrika seks    kabile seks    dünyada cinsellik    cinsel gelenek    vahşi kabile seks    yerli kabile cinsellik    seks alışkanıkları