Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

0

Cinsellik Nedir ? Cinsel İlişki Nedir ? Cinsel İlişki Nasıl Olmalı

Cinsellik Nedir ? Cinsel İlişki Nedir ? Cinsel İlişki Nasıl Olmalı ? Cinsel İlişkide Eğitim Hakkında Kısaca Bilgi

Cinsel ilişki, cinsel birleşme veya çiftleşme erkeğin erekte olmuş cinsel organı penisin, kadının vajinasınıyla birleşmesini kapsayan, cinsel zevk için ya da üreme amaçlı  ilişkidir. Hazzı arttırmak için cinsel ilişki öncesi sevişme partnerlerin birbirlerinin dudak, boyun gibi hassas yerlerin öpmeleri ve birbirlerini okşamaları kadının en hassa bölegesi olan vajina içindeki klitoris erkekte ise penis başı değişik pozisyonlarda oral seks yapmayla birlikte kur yapma davranışlarıdır.

Yukarıdada kısaca bahsetmiş olduğumuz cinsel ilişki bu şekildedir. Daha da ayrıntılara inmek ve cinsel ilişkiye renk katmak ve çeşitli fantaziler yapmak mümkündür. Kadın ve erkek cinsel sağlığını korumak bütün hayat boyunca çok önemlidir.

Cinselliği tanımamak cinselliğe abartılı şekilde düşünce ve beklentiler yüklenmemelidir. Kadınlarda vajinismustan ve daha sonra istek, uyarılma ve orgazm olmakta ve davamını sağlanamaması vb erkeklerde ise erken boşalma probleminden sonra ereksiyon sorunları en sık görülen sorunlardandır. Bu tarzda sorunların yaşanmasında elbetteki eğitim önemli fakat cinselliği konuşmak sorunları konuşmaktan kaçındığımız bir konu olmakla beraber çok ihtiyaç duyduğumuzda ve mecbur kaldığımızda ise çeşitli kaynaklara başvuruyoruz.Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  27.12.2015 tarihinden beri 3096 defa okundu.
Taglar:    afrika kabilerlerinde cinsellik    ilkel kabilerlerde sex    cinsel    çinsel    cinsel ilişki    cinsel birleşme    birlesme    çiftleşme    cinsel ilişki öncesi kur yapma    oral seks bölgeleri    sexk öncesi    ülkemizde sex nasıl oluyor    erkekn boşalma ve vajinusmus    cinsel e