Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Cinsellik Hakkında Bilinmesi Gereken Cinsellik Nedir, Cinsel İlişki Nasıl Olmalıdır ?

Cinsellik Nedir ? Cinsel İlişki Nedir ? Cinsel İlişki Nasıl Olmalı ? Cinsel İlişkide Eğitim Hakkında Kısaca Bilgi

En eski zamanlardan beri insanoğlunun içgüdüsel olarak karşılamakta oldukları ihtiyaçlardan biridir cinsellik.  Cinsel ilişki, cinsel birleşme veya çiftleşme erkeğin erekte olan cinsel organı penisin, kadının da vajinasınıyla cinsel zevk için ya da üreme ve çoğalma amacıyla kurulan bir ilişkidir. Sekste hazzı arttırıcı olmak için cinsel ilişki öncesi sevişme partnerlerin birbirlerinin özel bölgeleri dudak, boyun gibi hassas yerlerin öpmeleri ve birbirlerini okşamaları ile başlayıp daha sonra daha özele gidilerek kadınların en hassas bölegesi olan vajina içindeki klitoris olup erkekte ise penis başı değişik pozisyonlarda oral seks yapmayla birlikte kur yapma davranışlarını içerir.

Yukarıdada kısaca bahsetmiş olduğumuz cinsel ilişkien kısa şekilde anlatmış oluyoruz. Daha ayrıntı inmek ve cinsel ilişkiye renk katmak ve çeşitli fantaziler yapmak tabikide mümkündür. Kadın ve erkek cinsel sağlığını korumak yaşam boyunca çok önemlidir.

Cinselliği tanımamak cinselliğe abartılı şekilde düşünce ve beklentiler yüklenmemelidir. Kadınlarda vajinismustan ve daha sonra istek, uyarılma ve orgazm olmakta ve davamını sağlanamaması vb erkeklerde ise erken boşalma probleminden sonra ereksiyon sorunları en sık görülen sorunlardandır. Bu tarzda sorunların yaşanmasında elbetteki eğitim önemli fakat cinselliği konuşmak sorunları konuşmaktan kaçındığımız bir konu olmakla beraber çok ihtiyaç duyduğumuzda ve mecbur kaldığımızda ise çeşitli kaynaklara başvuruyoruz.Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  27.12.2015 tarihinden beri 3413 defa okundu.
Taglar:    cinsel    çinsel    cinsel ilişki    cinsel birleşme    birleşme    çiftleşme    cinsel ilişki    oral seks bölgeleri    sexk öncesi    seks konuşma    sevişme